ładuję stronę...
MENU
INTERZUM 2019
CO U PEKI?

Podczas tegorocznych targów INTERZUM 2019 będących idealną okazją do doświadczenia z bliska, nasi partnerzy zaprezentowali szeroką gamę akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługują nowości marki Peka, gdzie zaprezentowano wiele pomysłów ukazujących elastyczność zastosowania naszych systemów do każdego pomieszczenia oraz zgodność z aktualnymi trendami.

Wysoka szafka jest jednym z najczęściej używanych mebli w prawie każdej kuchni. Peka poświęciła się temu elementowi i na nowo go wymyśliła. Idealny pomysł oszczędzający miejsce to nowy Pleno Plus. Teraz świętuje swoją premierę na Interzum. Po raz pierwszy wysoka szafa jest pokazana we wszystkich wariantach. Cała zawartość może być wyjęta z szafy za jednym ruchem ręki - na półkach górnych jest podział na dwie części, tak jak w lodówce. Wystarczy jedno spojrzenie, aby uchwycić całą zawartość - i jeden uchwyt, aby wysunąć jedzenie i naczynia.

Szafka Trio jest efektywnym rozwiązaniem dla osób dbających o cenę. Po otwarciu drzwi górna część dzieli się na trzy płytkie stałe półki meblowe i trzy koszyki zawieszone na drzwiach. Daje to natychmiastowy wgląd w materiały eksploatacyjne i eliminuje potrzebę wyszukiwania w głębi szafy. Dwie dolne półki Extendo można wyciągnąć w celu wygodnego wyjęcia ciężkich przedmiotów.

Wszystko, co piękne, pochodzi z wnętrza. Fioro wnosi dobry design do wnętrza szafki kuchennej. Półki wysuwne wykonane są z jednego kawałka wysokiej jakości blachy powlekanej. Połączenie z wkładkami drewnianymi do poręczy sprawia, że półka przyciąga wzrok. Fioro zdobyło już nagrody Reddot i IF Awards - oraz nagrodę Interzum Award 2017 w kategorii "Inteligentny materiał i projekt" z pieczęcią "Najlepszy z najlepszych".

Click-Stop to system, który przekształca wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą wszystko dostosowane do potrzeby. Idealny do składania bielizny, w narożniku do ekspresu do kawy, w wysokiej szafce na sprzęty kuchenne lub w szafce z przesuwnymi drzwiami jako domowy blat biurowy. Półka jest automatycznie blokowana po wyciągnięciu; lekkie pociągnięcie zwalnia blokadę ponownie.

Pecasa dla jeszcze większego komfortu. Sercem nowego systemu regałów Pecasa jest profil ścienny, który utrzymuje wszystko razem. Półki, korpusy mebli, biurka lub wieszaki na ubrania mogą być do nich indywidualnie przymocowane. Nie ma znaczenia, jak zmieniają się plany pięter i jak nieregularne są wysokości pomieszczeń.

Pecasa jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do każdego pomieszczenia - zarówno w domowym biurze, jak i w salonie, sypialni, pokoju dziecka czy garderobie.


Dziękujemy za spotkania i inspirujące rozmowy podczas targów.

Nowości produktowe w większości znajdą się w nowym katalogu i będą dostępne w najbliższych miesiącach.

INTERZUM to Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi do Produkcji Mebli i Obróbki Drewna oraz Materiałów, Akcesoriów, Półfabrykatów i Elementów Wykończenia Wnętrz, które odbywają się co dwa lata w Koloni.

POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Co nowego na FURNICE?

Znaleźliśmy się wśród wystawców na targach FURNICA. Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć nowości!

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
Warsaw Home 2018

Oczy projektantów, architektów i miłośników wnętrzarstwa w dniach 4-7 października br. zwrócone były na Warsaw Home, jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie. W pięciu halach Ptak Warsaw Expo zaprezentowało się aż 600 firm, wśród nich my!

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
Architekci pod wrażeniem nowej ekspozycji

Grudniowe popołudnie w showroomie marki Peka poświęcono nie tylko najnowszym trendom dostrzeżonym na Salone del Mobile, ale także nowym produktom, które pojawiły się właśnie na ekspozycji.

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
PEKA PODCZAS TARGÓW 4DD

Po raz kolejny 4 dni międzynarodowych targów 4 Design Days przyciągnęły tysiące zwiedzających, którzy zapragnęli zobaczyć, jak wyglądają dziś funkcjonalne wnętrza salonu i kuchni. Wśród ponad 300 wystawców nie mogło zabraknąć naszej marki. A co nowego zaprezentowaliśmy na katowickich targach designu?

czytaj więcej