ładuję stronę...
MENU
PEKA PARTY
PODCZAS OKK DESIGN

Już na początku września odbędzie się kolejna edycja inspirujących spotkań z dobrym wzornictwem – OKK! design. Bardzo nam miło że jesteśmy częścią tego wspaniałego eventu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa premiera nowego katalogu firmy oraz… PEKA Party!

OKK! design to cykl będący autorskim projektem Olgi Kisiel-Konopki, właścicielki agencji PR OKK!, od lat związanej z branżą wnętrzarską. Zapoczątkowany został 7 lat temu i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród architektów, projektantów, mediów oraz wszystkich, którzy cenią dobry design. Już 9 września w warszawskiej przestrzeni Mysia 3 odbędzie się 16. edycja wydarzenia. Jej tematem przewodnim będzie Biophilic Design - czyli to, w jaki sposób natura może przenikać się z architekturą, jaką rolę w naszych wnętrzach odgrywają rośliny i dlaczego warto otaczać się zielenią, zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Jak zawsze nie zabraknie także inspirujących dyskusji o wyzwaniach, takich jak zrównoważony rozwój czy wtórne wykorzystanie odpadów. Podczas tej edycji marka PEKA zaprezentuje wydanie nowego katalogu.

Uczestnicy 16. edycji OKK! design otrzymają szansę poznania oferty produktowej marki i przekonania się o jej ergonomii. Jej stoisko bez wątpienia stanowić będzie doskonałą inspirację do aranżacji kuchni i salonu. Odbędzie się również premiera nowego katalogu PEKI, w którym przedstawiono nowości firmy. Co więcej, katalog umożliwia kompleksowe wyposażenie kuchni, zapewniając stały dostęp do zapasów żywności, naczyń i małego sprzętu AGD. Przy użyciu systemów dostępnych w ofercie można także zaaranżować przestrzeń wokół niej: w salonie, garderobie czy biurze. Warto dodać, że wyjątkowym zwieńczeniem tego dnia będzie… PEKA Party! Serdecznie zapraszamy!

Jako miłośnicy innowacji i technologii, marka stworzyła także aplikację Peka Apps. Jej głównym założeniem jest łączenie treści zawartych w katalogu i na stronie internetowej. Po zeskanowaniu strony z zestawieniem produktów możemy automatycznie połączyć się z www.peka.pl i przejść do wybranego systemu z tej tabeli. Dzięki aplikacji zawartość katalogu rozbudowana jest także o dodatkowe treści w formie cyfrowej. Możemy w niej przeglądać modele 3D pojedynczych systemów, a nawet kuchni z zastosowanymi rozwiązaniami, galerie zdjęć oraz filmy!


POLECANE artykuły

Nowinki
PREMIERA KATALOGU - SWARZĘDZ

Oddajemy w Państwa ręce nowe wydanie katalogu produktów.

czytaj więcej
Nowinki
Zapraszamy na Warsaw Home

Wystawcy z całego świata prezentują podczas Warsaw Home meble, dodatki i elementy wykończenia wnętrz Nie zabranie również marki PEKA!

czytaj więcej
Nowinki
PREMIERA KATALOGU - WARSZAWA

Oddajemy w Państwa ręce nowe wydanie katalogu produktów.

czytaj więcej
Nowinki
PREMIERA KATALOGU - GDYNIA

Oddajemy w Państwa ręce nowe wydanie katalogu produktów. Tym razem zapraszamy do Gdyni!

czytaj więcej