ładuję stronę...
MENU
Euro Cucina Trend Report 2018/2019

Aktualne trendy kuchenne z tegorocnych targów Euro Cucina ponownie skompletowane zostały przez redaktorów i przedstawione w 250-stronicowym „Raporcie Trendów”. Dla projektanta i architekta wnętrz ta publikacja to cenne źródło inspiracji, które z pewnością dostarczy świeżych pomysłów na urządzanie wnętrz.

 

Księga trendów jest dostępna online

czytaj online

 

W raporcie znajduje się wiele pięknych zdjęć, które zostały wykonane na stoiskach producentów kuchni. Publikacja daje kompleksowy przegląd całej obecnej oferty, dostarcza aktualnych informacji o tym, co jest nowe, piękne, funkcjonalne i wygodne w kuchni. Poszczególne propozycje aranżacji zostały pogrupowane przez twórców raportu pod 19 ogólnymi terminami, które stanowią jednocześnie odrębne rozdziały. Są to między innymi takie tematy, jak:

  • "Architektura"
  • "Materiały"
  • "Dekoracje"
  • "Organizacja"
Podział ten ułatwia poszukiwanie odpowiednich treści i sam w sobie stanowi ciekawą inspirację do projektowania.


POLECANE artykuły

Inspiracje ze świata designu
Pomysł na regał Smart Cube

System półek, który sprytnie zaaranżuje Twoje wnętrze. Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Drewno w kuchni

Od lat najpopularniejszy surowiec. Kojarzy się z tradycją, a jednocześnie występuje w dziesiątkach supermodnych wykończeń. Dlatego z najszlachetniejszego drewna projektujemy i wytwarzamy elementy wyposażenia szuflad, które wyróżnia perfekcyjny i dopracowany do ostatniego detalu design.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
FESTIWALOWE TRENDY Z MEDIOLANU

Niemal wszystkie kuchnie były z wyspą na środku. Z materiałów dominowały: marmur, drewno, blacha, kamień. A jeśli chodzi o kolory to uwagę zwracała matowa czerń – zupełne przeciwieństwo tak popularnej nadal w polskich kuchniach bieli.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Eksplozja koloru na iSaloni

Jeśli można byłoby określić tegoroczne mediolańskie targi w ramach ekspozycji iSaloni w jednym zdaniu brzmiałoby ono: „Eksplozja koloru”. Różnorodność barw była tak ogromna, że wielu zwiedzających przyprawiała o prawdziwy zawrót głowy.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Premiera systemu Pecasa

Ofertę marki wzbogaciły wyjątkowe nowości. Jedną z nich jest innowacyjny system Pecasa, na przykładzie którego pokazano aranżację salonu i wybrane dodatki do garderoby.

czytaj więcej