ładuję stronę...
menu

nowinki

kalendarium

Sprawdź gdzie możesz się z nami spotkać

​​

nowości

Zobacz jakimi nowościami chcemy się pochwalić

nowość

CONERO - PRODUKTY DO GAREDROBY

Coraz więcej osób w projekcie swojego domu lub mieszkania decyduje się na osobne pomieszczenie garderobiane. Bo garderoby są świadectwem stylu, porządkują szafę i zapraszają do przygody z modą. CONERO - to nasza nowa linia produktów do szaf garderobianych. Produkty CONERO to drążki na ubrania i pantografy z półką, wysuwane profile szufladowe do przechowywania spodni lub torby na pranie, organizery na biżuterię i stojaki na buty.

Dowiedz się więcej
nowość

FINELINE LINQ - MODUŁOWE WKŁADY DREWNIANE

FINELINE LINQ - to przede wszystkim jakość. Wszystkie krawędzie i narożniki są fazowane, szlifowanie i łączone ręcznie. Dodatkowo użycie do produkcji litego drewna sprawia że drewniane wkłady wnoszą do kuchni nie tylko estetykę i luksus ale również przytulność. Najlepsze w tym jest to, że te nasze modułowe wkłady drewniane pasują do każdych szufladach niezależnie od producenta lub kształtu szuflady.

Dowiedz się więcej

Aktualności

Przeczytaj newsy

Targi DREMA w Poznaniu

Zapraszamy na stoisko firmy InfoTEC CNC na targach Drema, które odbędą się od 15 do 18 września w Poznaniu. Dzięki współpracy udało się nam stworzyć industrialną kuchnię inspirowaną naturą.

czytaj więcej
Szkolenie Łódź

Hotel Czarny Stawa → Łódź 2023-03-22

czytaj więcej
Szkolenie w Swarzędzu

Listwy korytkowe, uchwyty, dekoracje.

czytaj więcej
Spotkaj nas w Bydgoszczy

czytaj więcej
Szkolenie w Toruniu

czytaj więcej
Szkolenie w Swarzędzu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie, które odbędzie się w Swarzędzu. Nie możemy się doczekać!

czytaj więcej
X F