ładuję stronę...
menu

Zwroty

Zwrot produktów w ciągu 14 dni - odstąpienie od umowy kupna - sprzedaży.

  1. Zamówiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz zwrócić zakupione produkty bez podania przyczyny aż do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  2. W razie odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a strony są zobowiązane do zwrotu tego co świadczyły w stanie niezmienionym. Zwracany towar nie może być używany, poza koniecznym dla sprawdzenia przez Klienta zgodności towaru z zamówieniem i oczekiwaniem otwarciem opakowania produktu. Klient odsyła towar na własny koszt.
  3. Zwrot ceny następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W przypadku braku zwrotu towaru, Sprzedawca zastrzega sobie prawo zatrzymania ceny sprzedaży do czasu zwrotu towaru.
    4. Zwrot ceny następuje na rachunek bankowy, wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy sprzedaży.
  4. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek i zwrotów towaru za zaliczeniem pocztowym lub pobraniem.
  5. Zwracany/e produkt/y należy solidnie zapakować oraz zabezpieczyć na czas transportu. Do paczki ze zwracanym produktem, prosimy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
  6. Prosimy o odesłanie paczki na adres: PEKA Sp. z o.o., Jasin, ul. Wrzesińska 183, 62-020 Swarzędz.
  7. Zgodnie z polskim prawem możliwość zwrotu 14 dniowego dotyczy tylko Konsumentów lub Przedsiębiorców indywidualnych. Oznacza to, że kupując produkt na użytek firmowy nie będziesz mógł skorzystać ze zwrotu 14 dniowego.
  8. Peka Sp. z o.o. ponosi odpowiedzialność za zamówiony produkt do wysokości jego ceny.

Pliki do pobrania

Formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Pobierz
X F