ładuję stronę...
MENU

Relacje z wydarzeń

Warsaw Home 2018

Oczy projektantów, architektów i miłośników wnętrzarstwa w dniach 4-7 października br. zwrócone były na Warsaw Home, jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie. W pięciu halach Ptak Warsaw Expo zaprezentowało się aż 600 firm, wśród nich my!

czytaj więcej
Co nowego na FURNICE?

Znaleźliśmy się wśród wystawców na targach FURNICA. Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć nowości!

czytaj więcej
Generations podczas arenaDESIGN

Arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

czytaj więcej
Cykl spotkań w Warszawie

Od początku roku 2018 w Warszawskim Showroomie zorganizowaliśmy cykl szkoleń zatytuowany " W gąszczu trendów".

czytaj więcej
PEKA NA 4DD

Czterodniowy maraton architektury i designu w najlepszym wydaniu za nami! Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie trzeciej edycji 4 Design Days w Katowicach!

czytaj więcej
Dekalog dobrego designu w Warszawie

22 listopada w naszym showroomie w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z architektami, projektantami i producentami mebli. Spotkanie miało charakter szkoleniowy i pozwoliło uczestnikom zapoznać się w szczególności z nowościami z naszej oferty.

czytaj więcej
Trendy od kuchni w Swarzędzu

9 listopada odbyło się spotkanie z cyklu Trendy od kuchni w Swarzędzu. Do poprowadzenia tego spotkania zaprosiliśmy Panią Ulę Michalak, która dostarczyła uczestnikom interesujących wiadomości na temat trendów, jakie zaobserwowała na tegorocznych targach Warsaw Home i Łódź Design Festival.

czytaj więcej
Byliśmy z OKK!

Tematyka 12. Edycji OKK! Design skupiała się na tym, co modne, ciekawe i najbardziej pożądane w świecie wyposażenia wnętrz. Rozważano o tym, jak rodzą się i dojrzewają trendy i czy dobry design ma wymiar uniwersalny i ponadczasowy.

czytaj więcej
Wspieramy akcję "Razem możemy więcej"

Jesteśmy partnerem akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. d listopada dostępna jest limitowana kolekcja koszulek. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń.

czytaj więcej
PEKA NA WARSAW HOME

Znaleźliśmy się wśród wystawców na Warsaw Home 2017 w strefie Kitchen and Dining.

czytaj więcej