ładuję stronę...
menu

Relacje z wydarzeń

Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
Peka na Targach Warsaw Home 2021

Targi wnętrz Warsaw Home to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być i co najważniejsze warto! Dlatego zdecydowaliśmy się na udział i pokażemy również nowości z naszej oferty.

czytaj więcej
ARENA DESIGN 2020

Ekologia. Odpowiedzialność. Nowoczesność. ARENA DESIGN 2020 podjęło niełatwą, ale ważną tematykę.

czytaj więcej
Strefa doświadczalna PEKA na Warsaw Home 2019

Największe i najbardziej spektakularne Międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz Warsaw Home za nami! Te cztery dni w Ptak Expo były pełne wrażeń i inspirujących spotkań. Nie mogło nas tam zabraknąć!

czytaj więcej
PEKA party podczas 9 edycji OKK design

Ergonomiczne inspiracje, rozwiązania do kuchni ułatwiające codzienne życie oraz nowoczesna, kompatybilna aplikacja… To wszystko wyróżnia najnowszy katalog specjalistów od funkcjonalności, czyli marki PEKA.

czytaj więcej
PEKA PODCZAS TARGÓW 4DD

Po raz kolejny 4 dni międzynarodowych targów 4 Design Days przyciągnęły tysiące zwiedzających, którzy zapragnęli zobaczyć, jak wyglądają dziś funkcjonalne wnętrza salonu i kuchni. Wśród ponad 300 wystawców nie mogło zabraknąć naszej marki. A co nowego zaprezentowaliśmy na katowickich targach designu?

czytaj więcej
Architekci pod wrażeniem nowej ekspozycji

Grudniowe popołudnie w showroomie marki Peka poświęcono nie tylko najnowszym trendom dostrzeżonym na Salone del Mobile, ale także nowym produktom, które pojawiły się właśnie na ekspozycji.

czytaj więcej
Warsaw Home 2018

Oczy projektantów, architektów i miłośników wnętrzarstwa w dniach 4-7 października br. zwrócone były na Warsaw Home, jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie. W pięciu halach Ptak Warsaw Expo zaprezentowało się aż 600 firm, wśród nich my!

czytaj więcej
Co nowego na FURNICE?

Znaleźliśmy się wśród wystawców na targach FURNICA. Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć nowości!

czytaj więcej
Generations podczas arenaDESIGN

Arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

czytaj więcej
Cykl spotkań w Warszawie

Od początku roku 2018 w Warszawskim Showroomie zorganizowaliśmy cykl szkoleń zatytuowany " W gąszczu trendów".

czytaj więcej
PEKA NA 4DD

Czterodniowy maraton architektury i designu w najlepszym wydaniu za nami! Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie trzeciej edycji 4 Design Days w Katowicach!

czytaj więcej
Dekalog dobrego designu w Warszawie

22 listopada w naszym showroomie w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z architektami, projektantami i producentami mebli. Spotkanie miało charakter szkoleniowy i pozwoliło uczestnikom zapoznać się w szczególności z nowościami z naszej oferty.

czytaj więcej
Trendy od kuchni w Swarzędzu

9 listopada odbyło się spotkanie z cyklu Trendy od kuchni w Swarzędzu. Do poprowadzenia tego spotkania zaprosiliśmy Panią Ulę Michalak, która dostarczyła uczestnikom interesujących wiadomości na temat trendów, jakie zaobserwowała na tegorocznych targach Warsaw Home i Łódź Design Festival.

czytaj więcej
Byliśmy z OKK!

Tematyka 12. Edycji OKK! Design skupiała się na tym, co modne, ciekawe i najbardziej pożądane w świecie wyposażenia wnętrz. Rozważano o tym, jak rodzą się i dojrzewają trendy i czy dobry design ma wymiar uniwersalny i ponadczasowy.

czytaj więcej
Wspieramy akcję "Razem możemy więcej"

Jesteśmy partnerem akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. d listopada dostępna jest limitowana kolekcja koszulek. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń.

czytaj więcej
PEKA NA WARSAW HOME

Znaleźliśmy się wśród wystawców na Warsaw Home 2017 w strefie Kitchen and Dining.

czytaj więcej
X F