ładuję stronę...
MENU

Relacje z wydarzeń

Generations podczas arenaDESIGN

Arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

czytaj więcej
Cykl spotkań w Warszawie

Od początku roku 2018 w Warszawskim Showroomie zorganizowaliśmy cykl szkoleń zatytuowany " W gąszczu trendów".

czytaj więcej
PEKA NA 4DD

Czterodniowy maraton architektury i designu w najlepszym wydaniu za nami! Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie trzeciej edycji 4 Design Days w Katowicach!

czytaj więcej
Dekalog dobrego designu w Warszawie

22 listopada w naszym showroomie w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z architektami, projektantami i producentami mebli. Spotkanie miało charakter szkoleniowy i pozwoliło uczestnikom zapoznać się w szczególności z nowościami z naszej oferty.

czytaj więcej
Trendy od kuchni w Swarzędzu

9 listopada odbyło się spotkanie z cyklu Trendy od kuchni w Swarzędzu. Do poprowadzenia tego spotkania zaprosiliśmy Panią Ulę Michalak, która dostarczyła uczestnikom interesujących wiadomości na temat trendów, jakie zaobserwowała na tegorocznych targach Warsaw Home i Łódź Design Festival.

czytaj więcej
Byliśmy z OKK!

Tematyka 12. Edycji OKK! Design skupiała się na tym, co modne, ciekawe i najbardziej pożądane w świecie wyposażenia wnętrz. Rozważano o tym, jak rodzą się i dojrzewają trendy i czy dobry design ma wymiar uniwersalny i ponadczasowy.

czytaj więcej
Wspieramy akcję "Razem możemy więcej"

Jesteśmy partnerem akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. d listopada dostępna jest limitowana kolekcja koszulek. Całkowity zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń.

czytaj więcej
PEKA NA WARSAW HOME

Znaleźliśmy się wśród wystawców na Warsaw Home 2017 w strefie Kitchen and Dining.

czytaj więcej