ładuję stronę...
MENU

Zaplanuj kuchnię

JEDZMY W KUCHNI, CZYLI JAK FUNKCJONALNIE URZĄDZIĆ JADALNIE W KUCHNI

Przedstawimy kilka rozwiązań, które pozwolą wygodnie urządzić taką przestrzeń jadalnianą w kuchni, zarówno w dużych jak i w mniejszych kuchniach.

czytaj więcej
KUCHNIA KOMPAKTOWA, CZYLI MINIMUM KUCHNI MAKSIMUM WYGODY

Kuchnia kompaktowa to idealne rozwiązanie dla osób, które mają bardzo mało miejsca na jej aranżację. Rozwiązania, które są do niej przeznaczone muszą być niesłychanie praktyczne.

czytaj więcej
KUCHNIA BEZ BARIER

Wyposażenie Peka, ułatwia funkcjonowanie w kuchni osobom z ograniczoną sprawnością ruchową.

czytaj więcej
MAŁA KUCHNIA PROBLEM CZY UDOGODNIENIE?

Z jednej strony przytulna, gdzie zawsze można mieć wszystko na wyciągniecie ręki, z drugiej strony ograniczona niewielką powierzchnią. Jak urządzić funkcjonalnie małą przestrzeń, aby kuchnia była przyjazna i ergonomiczna?

czytaj więcej
Organizacja stref w kuchni

Optymalna organizacja stref pracy w kuchni na etapie projektowania i dobór odpowiednich systemów zapewniają, że wszystko znajduje się na miejscu, a sama praca nie nastręcza trudności. Trzeba jednak zrozumieć procesy, jakie się odbywają każdego dnia w tym wyjątkowym pomieszczeniu będącym sercem każdego domu, jakim jest kuchnia.

czytaj więcej
MAMA RZĄDZI W KUCHNI! WSKAZÓWKI JAK ZORGANIZOWAĆ JEJ PRZESTRZEŃ

Istotną kwestią, z perspektywy mamy, jest zagospodarowanie kuchennej przestrzeni tak, aby zmieściło się w szafkach jak najwięcej produktów. Nie mniej ważna jest wygoda podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza kiedy poza wychowywaniem dzieci zajmujemy się także pracą zawodową.

czytaj więcej
DUŻA KUCHNIA Z WYSPĄ

Wyspa kuchenna to coś więcej niż zmiana aranżacji i ustawienia mebli. Oznacza inne podejście do pracy w kuchni, ergonomii, rozmieszczenia szafek i, co może się wydawać zaskakujące, również do komunikacji. Wyspa to także dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy projekt nie zakłada szafek wiszących – ich funkcję mogą pełnić szafki podblatowe.

czytaj więcej
Więcej przestrzeni w szafkach - jak to zrobić?

Symbolem nowoczesnej kuchni jest funkcjonalność poszczególnych stref, w tym przechowywania. Wymóg ten zdecydowanie spełnia wysoka zabudowa. Wewnątrz wysokich szaf jest mnóstwo miejsca, gdzie można przechowywać żywność, zastawę stołową, naczynia, drobny sprzęt AGD.

czytaj więcej
Ergonomiczna kuchnia

Nowe trendy w urządzaniu kuchni stawiają za cel wygodę i dobre samopoczucie domowników. W funkcjonalnie zaaranżowanych kuchniach odchodzi się od tradycyjnych, nieruchomych półek a ich miejsce zajmują systemy wysuwane z szafki.

czytaj więcej
Zapasy, czyli Twoja podręczna spiżarnia

Największą zaletą przechowywania zapasów w jednym miejscu jest łatwość odnajdywania potrzebnych produktów, bez straty czasu na poszukiwania. Dobrze zorganizowany system szafek pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

czytaj więcej