ładuję stronę...
MENU
NASZE STOISKO PODCZAS
ARENA DESIGN

Arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Tegoroczna 10. edycja wydarzenia odbyła się w dniach 6-9 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Motywem przewodnim 10. edycji wydarzenia będą GENERATIONS (POKOLENIA). Podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN będziemy rozmawiać m.in. o tym, jak w świecie wzornictwa korzystać z doświadczenia i dorobku starszych oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych. Zaproszono uczestników targów do dyskusji o tym, jak tworzyć dla różnych generacji, jak rozpoznać potrzeby i jak budować relacje biznesowe w różnych grupach docelowych.

Co roku na arena DESIGN są zapraszani goście specjalni z różnych krajów świata. Gwiazdy designu omawiają w strefie FORUM trendy, problemy i możliwości jakie pojawiają się w świecie wzornictwa przemysłowego. Uczestnicy arena DESIGN mają również okazję zapoznać się z wystawami gości specjalnych, gdzie są prezentowane ich najnowsze projekty. W tym roku organizatorzy przy współpracy z Galerią Wnętrza zaprosili do Poznania przedstawicieli marki LIGNE ROSET - rodzinnej firmy z 150-letnim doświadczeniem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie, która współpracuje z najbardziej utalentowanymi oraz nagradzanymi projektantami. W Poznaniu o relacjach łączących Ligne Roset z projektantami opowiedzieli Patrice Bert i Christian Werner. Kolejnym gościem specjalnym wydarzenia byli założyciele studia Job - Job Smeets i Nynke Tynagel. W ciągu piętnastu lat od ukończenia Dutch Design Academy w Eindhoven i założenia pracowni stali się pionierami kultury współczesnej, którzy zmieniają powszechne postrzeganie sztuki i designu. Studio Job często w swoich projektach odwołuje się do estetycznych ideałów niemieckiego kompozytora Richarda Wagnera. Projektanci szukają ciekawych opowieści z przeszłości, którym nadają nowe „życie”.

Tak było na naszym stoisku w czasie targów Meble Polska 2018.


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
PEKA NA 4DD

Czterodniowy maraton architektury i designu w najlepszym wydaniu za nami! Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie trzeciej edycji 4 Design Days w Katowicach!

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
Cykl spotkań w Warszawie

Od początku roku 2018 w Warszawskim Showroomie zorganizowaliśmy cykl szkoleń zatytuowany " W gąszczu trendów".

czytaj więcej