ładuję stronę...
MENU

Uniwersalne zastosowanie

Praktyczne półki EXTENDO, wyprofilowane z jednego arkusza blachy, sprawdzają się nie tylko jako wyposażenie szafek w kuchni, ale również w łazience, pralni, garderobie czy w biurze. To system o prawdziwie uniwersalnym zastosowaniu.

Duży zakres szerokości modułów

System dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika dzięki temu, że można zastosować dowolną ilość półek w dogodnych odstępach, w szafkach o szerokości frontu od 300 mm do 1200 mm.
 

Funkcjonalne dodatki

Magnetyczne barierki czy podziałki Libell, dodatkowe nadstawiane półki to elementy uzupełniające do półek EXTENDO, które podwyższają ich funkcjonalność i umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.
 

Ergonomiczny kształt

Półki wyprofilowane są z jednolitej blachy, w taki sposób by zachować wysoką sztywność. Dno zabezpieczone jest idealnie dopasowaną matą antypoślizgową, która zapobiega przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek.

Eleganckie drewno

W linii koszy FIORO systemy wkomponowują się w najnowsze trendy.

Kombinacja metalu i drewna tworzy wizualnie atrakcyjny, nowoczesny element wyposażenia kuchni. Dębowe barierki harmonijnie współgrają z antracytem, który uwypukla szlachetny urok i ciepły kolor drewna.

Jeszcze więcej powierzchni

Dedykowanym rozwiązaniem jest nadstawiana półka, dzięki której można uzyskać dodatkową powierzchnię przechowywania.

zobacz VIDEO

 

zobacz zdjęcia aranżacji

wybierz produkt z typu