ładuję stronę...
MENU
POMYSŁ NA REGAŁ
Z SMARTCUBE
​​

Schüco Smartcube - to poręczny system półek, który sprytnie zaaranżuje Twoje wnętrze.

To idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz kompleksowego systemu półek do swojego mieszkania lub domu. Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu. Atrakcyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu dzięki swemu ergonomicznemu kształtowi. Jak sama nazwa wskazuje – CUBE – to swego rodzaju koncepcja architektoniczna, która powstała na podstawie kostki, następnie została rozwinięta i udoskonalona, aby mogła sprostać wyzwaniom nowoczesnej architektury wnętrz. System ten może zostać rozszerzony i dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia. Jest przy tym stabilny, zarówno kiedy zintegrujemy go z istniejącym już meblem, jak i kiedy przymocujemy do ściany w roli indywidualnego rozwiązania. Półki Schüco Smartcube mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Pod względem technicznym są wykonane na najwyższym poziomie, wzbogacają ponadto wnętrze swym nowoczesnym designem dodając mu stylu i nowoczesności.

Schüco Smartcube to wyjątkowo atrakcyjny wizualnie system o eleganckiej, geometrycznej linii, który tworzy ciekawy dodatek do każdego pomieszczenia. Praktyczne i jednocześnie wyrafinowane akcesoria, takie jak: zamontowane nadwozie, drzwiczki i drzwi przesuwne, zapewniają wygodę i ergonomię użytkowania.

 
  • Modułowy i elastyczny system, który dopasowuje się do każdego wnętrza

  • Dostępny w wykończeniu z nierdzewnej stali oraz anodowanej czarnej stali

  • Rozbudowany system narożników

  • Indywidualny projekt

  • Idealnie wpasowuje się w nowoczesne, loftowe wnętrza.


​​

Przejrzyj ulotkę z modułami SMART CUBE

pobierz

POLECANE artykuły

Inspiracje ze świata designu
Dom w zgodzie z naturą

Jednym z najpopularniejszych obecnie trendów bez wątpienia jest powrót do natury i prostoty.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Barwy we wnętrzach - propozycja kolorów na rok 2018 wg Pantone

Pantone od lat proponuje określony zestaw kolorów, który uznaje się w modzie i wzornictwie za najbardziej aktualny wyznacznik trendów na dany rok. Publikacja informacji o kolorze roku odbędzie się w grudniu 2017 r., ale znamy już propozycje palet kolorystycznych Pantone dla wnętrzarstwa na rok 2018.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Drewno w kuchni

Od lat najpopularniejszy surowiec. Kojarzy się z tradycją, a jednocześnie występuje w dziesiątkach supermodnych wykończeń. Dlatego z najszlachetniejszego drewna projektujemy i wytwarzamy elementy wyposażenia szuflad, które wyróżnia perfekcyjny i dopracowany do ostatniego detalu design.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Kolor roku 2018 wg Instytutu Pantone

PANTONE 18-3838 TCX Ultra Violet - Kolor roku 2018 wg Instytutu Pantone

czytaj więcej