ładuję stronę...
menu

Piuro Box - pojemnik do przechowywania/ czarny

Mata AGO FIBRE 900 do szuflady Merivobox o wymiarach 807 x 474/ antracyt

Mata AGO FIBRE 900 do szuflady Merivobox o wymiarach 807 x 474/ biała

07.77172.B
49.51 Brutto
Mata antypoślizgowa w kolorze białym do szuflady o zewnętrznej szerokości frontu 900 mm i głębokości prowadnicy 500 mm. Mata docięta jest do wymiarów 807 mm X 474 mm (szer./gł. - wymiar dna szuflady Merivobox firmy Blum). Grubość maty 1 mm.

Wykonana z PCV, sztywna, o silnych właściwościach antypoślizgowych. Mikrostruktura powierzchni, silnie antypoślizgowa sprawia, że ułożone luzem akcesoria kuchenne, sztućce, talerze czy inne przedmioty pozostają zawsze na swoim miejscu. Idealnie przylega do dna mebla, a co najważniejsze jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy wyjąć matę i umyć ją wilgotną szmatką z delikatnym płynem do naczyń, a następnie po dokładnym osuszeniu ponownie włożyć na swoje miejsce.

Nasz mata antypoślizgowa przeznaczona jest do umieszczenia wewnątrz szuflady w szafce kuchennej. Mata zapobiega przesuwaniu się przedmiotów podczas otwierania i zamykania szuflady. Zabezpiecza dno szuflady przed kroplami wody, zabrudzeniem czy zadrapaniem.

Mata antypoślizgowa to także doskonałe rozwiązanie do stosowana w szafkach kuchennych, gdzie przechowujemy garnki, które rysują dno mebla. Zastosowanie maty pozwoli na wyeliminowanie nieestetycznego wyglądu dna szafki oraz poprawi estetykę wnętrza mebla.

Parametry techniczne

Wykończenie

Kolor biały
Model AGO-Fibre

Wymiary

Szerokość 807 mm
Długość 474 mm
​​

DOSTĘPNE SPOSOBY DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

FORMY PŁATNOŚCI

  • Przesyłka kurierska
  • Odbiór osobisty

Jasin, ul. Wrzesińska 183,
62-020 Swarzędz

Przesyłka standardowa:
  • Przesyłka kurierska: 23,00 zł
  • Wartości zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
Przesyłka niestandardowa:
  • Przesyłka kurierska: 30,00 zł
  • Wartość zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
  • Przelew bankowy
  • Płatność online

Polecane produkty
X F