ładuję stronę...
menu

Piuro Box - pojemnik do przechowywania/ jedwabny szary

Piuro Mini Tray - tacka mała/ jedwabny szary

Piuro Box - pojemnik do przechowywania/ czarny

10.505.C
256.01 Brutto
Piuro Box – to dekoracyjny pojemnik do przechowywania świeżych ziół w doniczkach, przypraw i butelek z przyprawami płynnymi, gadżetów kuchennych, bibelotów i dziecięcych „skarbów”. Ma nieograniczony zakres zastosowań od kuchni poprzez garderobę aż po biuro. Pudełko jest bardzo funkcjonalne a przy tym zachwyca innowacyjną budową i unikatowym wyglądem.

Piuro Box wykonany jest z wysokiej jakości drobno teksturowanej stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym, a wykonanie go z jednego kawałka wysokogatunkowego metalu kwalifikuje go jako produkt bardzo ekologiczny. Piuro Box posiada wyprofilowane uchwyty, które chwyta się wygodnie i stabilnie. Wewnątrz na dnie, znajduje się tacka silikonowa, gładka i przyjemna w dotyku. Dopasowana indywidualnie tacka silikonowa z wyższym rantem, wyłapuje wilgoć z wody czy innych płynów nie pozwalając na wydostanie się na blat. Ponadto zabezpiecza dno pojemnika i ułatwia utrzymanie czystości na powierzchni blatu, parapetu. Wytłoczka nie jest przymocowana na stałe, dlatego można ją swobodnie wyciągnąć i umyć. Dodatkowo Piuro Box posiada od spodu specjalne antypoślizgowe nóżki, dzięki którym nie przesunie się niekontrolowanie. Stopki silikonowe pełną również funkcję ochronną, chroniąc powierzchnię meblową przed zarysowaniem

Ciekawa forma, interesujące wzornictwo i prostokątna podstawa pudełka zdecydowanie ułatwia jego wpasowanie w wystrój pomieszczenia, nieważne, gdzie go wkomponujemy czy to na blacie kuchennym tuż przy płycie kuchennej lub trochę dalej np. na parapecie okiennym zawsze będzie wyglądać imponująco i zachwycająco. Powierzchnia użytkowa (wymiar wewnętrzny pojemnika) dł. 320 mm x szer.115 mm x wys. 85 mm.

Ofertowany produkt Piuro Box to pojemnik wielofunkcyjny, które sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w  innym miejscu np. w biurze na biurku jako pojemnik na niezbędne akcesoria biurowe, czy w garderobie do przechowywania drobiazgów i bibelotów.

Parametry techniczne

Marka / Producent

Producent PEKA

Wykończenie

Materiał blacha stalowa (grubość 1,5 mm)
Powierzchnia malowane proszkowo
Kolor czarny
Model Box

Wymiary

Wymiary 360 x 120 x 90 mm

Opakowanie

Ilość paczek 1
Waga opakowania 1,50 kg
Wymiary opakowania 390 x 130 x 100 mm
​​

DOSTĘPNE SPOSOBY DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

FORMY PŁATNOŚCI

  • Przesyłka kurierska
  • Odbiór osobisty

Jasin, ul. Wrzesińska 183,
62-020 Swarzędz

Przesyłka standardowa:
  • Przesyłka kurierska: 23,00 zł
  • Wartości zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
Przesyłka niestandardowa:
  • Przesyłka kurierska: 30,00 zł
  • Wartość zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
  • Przelew bankowy
  • Płatność online

Polecane produkty
X F