ładuję stronę...
menu

Patter - uchwyt meblowy/ 320 mm/ czarny mat

Zaślepka pełna do listwy poziomej C/ czarna

Listwa korytkowa pozioma L/ 5000 mm/ złoty

listwa uchwytowa podblatowa

28.0102.07.G

EAN 5901554246324

307.50 Brutto
Kolor:
Listwa korytkowa pozioma L, anodowana [E6/EV3], to nie tylko element wyposażenia mebli kuchennych, lecz także manifestacja funkcjonalności i estetyki w jednym. Jej zastosowanie sięga głębiej niż tylko dekoracyjne aspekty – to narzędzie, które zmienia sposób, w jaki postrzegamy wnętrza kuchenne.

Listwa korytkowa montowana jest między blatem roboczym i znajdującym się pod nim frontem szafki lub szuflady, listwa eliminuje potrzebę montowania uchwytów meblowych, co przekłada się na czystość linii i harmonię designu. Pozostaje dyskretnie w tle, nie wchodząc w konflikt z frontem meblowym. Dzięki niej, można osiągnąć idealnie proste fronty, co nadaje kuchni elegancji i nowoczesności.

Całkowita długość listwy to 5000 mm, jednak sprzedawana jest w dwóch odcinkach. Każda listwa na końcach posiada odpad produkcyjny na końcach, dlatego jej długość użytkowa wynosi 4940 mm (razem odpad wynosi około 60 mm - który należy uwzględnić w fazie projektu  i zakupu).

Szczególną uwagę należy zwrócić, przy zabudowie kuchennej, w której występuje zmywarka do zabudowy. W przypadku montażu modelu zmywarki z ruchomym frontem (front mocowany na zawiasie ślizgowym) całość zabudowy należy podnieść o wartość wysokości listwy, czyli ok. 50 mm. Możemy to wykonać na dwa sposoby – powiększając korpusy szafek do 770 mm (oraz odpowiednio fronty), lub użyć wyższych stopek meblowych (h-150mm) dla standardowych wysokości korpusów (h-720).

Proponujemy również zamontować dodatkowe wsparcie dla frontu montowane za listwą uchwytową, w taki sposób, aby podnosząc zmywarkę jej górna krawędź zaparła się jednocześnie na tych formatkach jak i listwie uchwytowej (nie posiadamy tych listew w sprzedaży, należy zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie).

Natomiast jeśli mamy zmywarkę do zabudowy bez zawiasów ślizgowych musimy wykonać większe wcięcie w cokole w przeciwnym razie zmywarka nie otworzy się prawidłowo.

W obu przypadkach zmywarka powinna występować tylko w wersji z zakrytym panelem. 

Montaż listew dokonuje się przy pomocy łączników kątowych, natomiast krawędzie listwy można wykończyć narożnikiem i odpowiednimi zaślepkami. Łączniki, narożniki i zaślepki należy domówić osobno.

Listwy korytkowe poziome stanowią integralną część nowoczesnych i ergonomicznych przestrzeni kuchennych. Ich prosta forma oraz trwałość, funkcjonalność i elegancki design uczynią twoją kuchnię miejscem, w którym harmonia estetyki spotyka się z praktycznymi rozwiązaniami.

Parametry techniczne

Marka / Producent

Producent SCHÜCO

Wykończenie

Materiał aluminium
Powierzchnia anodowana [E6/EV3]
Kolor złoty

Wymiary

Wysokość 51 mm
Głębokość 23 mm
Długość 5000 mm (max. 2900 + 2100 mm)
Grubość 2 mm

Sposób montażu

Montaż poziomy
Sposób mocowania za pomocą łączników

Opakowanie

Ilość paczek 1
Waga opakowania 10 kg
Wymiary opakowania 150 x 150 x 2950 mm

Zapraszamy do pobrania plików pdf

​​

DOSTĘPNE SPOSOBY DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

FORMY PŁATNOŚCI

  • Przesyłka kurierska
  • Odbiór osobisty

Jasin, ul. Wrzesińska 183,
62-020 Swarzędz

Przesyłka standardowa:
  • Przesyłka kurierska: 23,00 zł
  • Wartości zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
Przesyłka niestandardowa:
  • Przesyłka kurierska: 30,00 zł
  • Wartość zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
  • Przelew bankowy
  • Płatność online

akcesoria dodatkowe
Polecane produkty
X F