ładuję stronę...
menu

SESAM Bag/ szary

Półka Tablo Libell/ biała

SESAM Bag/ biały

metalowa półeczka z dodatkowymi wieszakami

10.173.01
307.00 Brutto
SESAM Bag to system, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki organizujesz swoją przestrzeń. Wykonany w całości z jednego kawałka metalu i pomalowany na modny kolor biały, który dodatkowo optycznie powiększa przestrzenie i nadaje im lekkości przy czym doda Twoim wnętrzom elegancki i neutralny charakter.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przechowywać ręczniki papierowe, czy papier toaletowy, SESAM Bag umożliwia schludne przechowywanie i łatwy dostęp do potrzebnych przedmiotów. SESAM Bag to Twoje idealne rozwiązanie w zarządzaniu przestrzenią, niezależnie od tego, gdzie go zastosujesz.

Zestaw składa się z półki metalowej z 3 stałymi haczykami, 1 dodatkowego haczyka, 4 śrub montażowych. Montaż jest niezwykle prosty, a system można bez trudu demontować i przenosić w inne miejsce. 

System wykonany w linii Libell i idealnie pasuje do pozostałych systemów z rodziny Libell: np. do SESAM Standard, SESAM Mini , uchwytu na szczotki czy wieszaka Libell. Może być zastosowany w kuchni, w łazience jako kompaktowy stojak na korytarzu, jako mini szafka w przedpokoju, czy w pomieszczeniu gospodarczy na ręczniki papierowe, ręczniki kuchenne czy fartuchy ochronne.

Parametry techniczne

Wykończenie

Kolor biały

Wymiary

Wymiary 197x380x250 mm

Zapraszamy do pobrania plików pdf

  Informujemy, że udostępnione modele 3D są typowo aranżacyjne i moga nie być idealnie dopasowane do projektowanej szafki. W związku z tym pobrane modele prosimy traktować jako pomoc projektową, która wspiera, ale nie zwalnia Państwa od weryfikacji poprawności doboru na podstawie wymagań technicznych zawartych w instrukcji montażu, w aktualnym katalogu produktów lub/i w trakcie konsultacji z przedstawicielem firmy.

 • 10.173.01 - SESAM Bag. dwg
​​

DOSTĘPNE SPOSOBY DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

FORMY PŁATNOŚCI

 • Przesyłka kurierska
 • Odbiór osobisty

Jasin, ul. Wrzesińska 183,
62-020 Swarzędz

Przesyłka standardowa:
 • Przesyłka kurierska: 23,00 zł
 • Wartości zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
Przesyłka niestandardowa:
 • Przesyłka kurierska: 30,00 zł
 • Wartość zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
 • Przelew bankowy
 • Płatność online

akcesoria dodatkowe
Polecane produkty
X F