ładuję stronę...
menu

STAWIAMY NA FUNKCJONALNOŚĆ

Pasjonują nas wygodne i praktyczne wnętrza

Bezustannie dążymy do tego, aby być liderem na rynku akcesoriów meblowych.
Kompleksowo zaopatrujemy firmy działające w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do mebli kuchennych, łazienkowych, garderobianych oraz biurowych.
Inspirujemy klientów w projektowaniu nowoczesnych i ergonomicznych wnętrz.
nasz zespół

Funkcjonujemy na rynku krajowym od 1996 roku. Przez te lata udowodniliśmy naszym klientom, że dobra organizacja to nasz atut.

partnerzy

Wprowadziliśmy do oferty produkty renomowanych zachodnioeuropejskich firm. Wszystkie produkty dotyczą tego samego segmentu mebli. Są one kompatybilne, idealnie się doposażają. W jednej kuchni może się znaleźć system narożny Magic-Corner, produkowany przez szwajcarską firmę Peka oraz wysokie cargo Tandem, wytwarzane przez niemiecką firmę Kesseböhmer. Świetnym uzupełnieniem kuchni jest doposażenie szuflad w maty i wkłady na sztućce firmy Agoform oraz kosze na śmieci firmy Wesco. W naszej ofercie znajdują się również systemy mocowania drzwi drewnianych stosowane przede wszystkim w garderobach i szafach wolnostojących szwajcarskiej firmy Hawa.

Dodatkowo meble w kuchni mogą być wykończone uchwytami czy elementami oświetlenia Led produkowanymi przez niemiecką firmę Schüco. Staranny dobór partnerów, z którymi współpracujemy, pozwala nam oferować urozmaicony asortyment, dający wymierny efekt w zaprojektowanym wnętrzu.

Peka Metal AG

Marka Peka jest synonimem wysokiej jakości i wyszukanego wzornictwa. Spółka zajmuje wiodącą pozycję na rynku szwajcarskim i sprzedaje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Jest jednym z pionierów w dziedzinie wyciągów wysokich, systemów podblatowych, rozwiązań do szafek narożnych oraz koszy na śmieci. Od kilku lat sukcesywnie wprowadza na rynek produkty w linii Libell. Systemy Peka służą użytkownikom przez wiele lat.

Działa na rynku od 1964 r.
Zaopatruje 75% sektora akcesoriów meblowych

www.peka-system.ch

Kesseböhmer

Firma została założona w 1954 roku i specjalizuje się w produkcji systemów do mebli.Produkty firmy Kesseböhmer to wysoka jakość, inteligentne funkcje i perfekcyjne wzornictwo. Dzięki skoncentrowaniu się na potrzebach klientów firma zdobyła i utrzymuje od lat pozycję wiodącego dostawcy nowoczesnych systemów wyposażenia kuchni. Firma jest znana z produkcji systemu Le Mans oraz chromowanych koszy do systemów cargo. Fabryka osiągnęła wysoki stopień integracji wszystkich procesów produkcyjnych. Oprócz projektowania rozwiązań do mebli, opracowuje i buduje kluczowe elementy własnych urządzeń produkcyjnych. Wpływa to znacząco na skrócenie czasu produkcji oraz daje możliwość ciągłego wprowadzania innowacji.

www.kesseboehmer.com

Agoform

Agoform to przedsiębiorstwo założone w 1928 roku, które działa w różnych sektorach przemysłu. Firma umiejętnie łączy różnorakie doświadczenia, wiedzę techniczną, prace rozwojowe oraz nowoczesne technologie. To solidny partner stawiający na elastyczność oraz różnorodność zastosowań swoich produktów. Takie czynniki, jak ochrona środowiska naturalnego, optymalizacja kosztów, zapewnianie jakości, zarządzanie magazynem, krótkie terminy dostaw i perfekcyjna obsługa klienta są tak samo ważne, jak zaawansowana technologia i sprawne procesy na hali produkcyjnej. Najbardziej popularne i lubiane produkty firmy Agoform to wkłady na sztućce w różnych kolorach i strukturach, maty antypoślizgowe oraz fronty dekoracyjne do mebli.

www.agoform.de

Wesco

Firma została założona w 1867 roku. Marka Wesco oznacza wysoką jakość wyrobów o wyjątkowej funkcjonalności. W swojej ofercie posiada przede wszystkim szeroką gamę koszy, pojemników i sortowników na śmieci. Inteligentne systemy segregacji odpadów znacznie zwiększają komfort codziennej pracy w kuchni. Produkty Wesco charakteryzują się trwałością oraz łatwym montażem.

www.wesco.de

Hawa

Szwajcarska firma, która ma bogate, 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów architektonicznych. Wyznacza trendy w konstrukcji systemów przesuwnych do zabudowy. Firma posiada wiele rodzimych i międzynarodowych patentów na całym świecie, co jest przekonującym dowodem na innowacyjność systemów. Hawa to nie tylko pasja i zaangażowanie. To również szwajcarska niezawodność i wysoka jakość. W swojej ofercie posiada szeroką gamę systemów mocowania drzwi drewnianych z rodziny Hawa Concepta.

www.hawa.ch

Schüco

Schüco jest jednym z czołowych dostawców wysokiej jakości systemów okien, drzwi i fasad z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Wprowadziliśmy do oferty elementy wykończenia i okuć mebli takie jak: uchwyty, listwy korytkowe, profile oświetleniowe Led.

www.schueco.com

Grass

Austriacka firma działająca od ponad 65 lat, to marka z tradycją i niezwykłą różnorodnością perspektyw. Przedsiębiorstwo jest jednym z wiodących na świecie specjalistów w dziedzinie w produkcji ekskluzywnych akcesoriów do mebli, w tym okuć meblowych, zawiasów meblowych oraz prowadnic do szuflad. Proponowane rozwiązania systemów szuflad znajdują bardzo szerokie zastosowanie w meblach kuchennych, szpitalnych jak i biurowych. Najwyższa jakość i efektywna funkcjonalność to kluczowe atrybuty produktów firmy. Dobrze rozwinięta sieć produkcyjna na terenie Austrii i Niemiec zapewnia szybkość działania i gwarancję dostępności produktów.

www.grass.at

Dlaczego warto wybrać Pekę?
Jakość

Stale śledzimy najnowsze trendy i dostosowujemy do nich wzornictwo. Linie systemów, które oferujemy, są doskonale zharmonizowane z nowoczesnymi meblami kuchennymi. Troszczymy się o każdy detal, a zachowanie najwyższej jakości wykonania to nasz absolutny priorytet. Nasze produkty są trwałe i niezawodne, co potwierdzają nie tylko usatysfakcjonowani użytkownicy, ale również liczne certyfikaty. Zaspokajamy najwyższe wymagania co do jakości, funkcjonalności i trwałości rozwiązań do urządzania ergonomicznych wnętrz.

Komfort

Systemy, które oferujemy, służą wygodzie domowników i ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Pomagają optymalnie urządzić i zagospodarować wnętrza mebli, zwłaszcza szafek. Dzięki uporządkowanej przestrzeni wewnątrz szafek cały dom zyskuje na funkcjonalności, a jego mieszkańcy cieszą się wygodą użytkowania. Nasze rozwiązania w szczególności podnoszą komfort pracy w kuchni. Ergonomia w kuchni jest dla nas najważniejsza.

Innowacyjność

Bezustannie pracujemy nad udoskonaleniem istniejących systemów o nowe funkcjonalności, aby były jeszcze bardziej ergonomiczne i lepiej służyły naszym klientom. Rozwiązania, które oferujemy, są bardzo dobrze przemyślane, uniwersalne i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych

Showroomy Peka stworzyliśmy, po to aby maksymalnie ułatwić naszym klientom wybór i pracę nawet nad najbardziej wymagającymi projektami. Pokazujemy w nich ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania, które służą wygodzie domowników. Na miejscu można dotknąć, sprawdzić działanie i dowiedzieć się więcej na temat technicznych szczegółów urządzeń.
Serdecznie zapraszamy do salonów pokazowych.

Z przyjemnością porozmawiamy o Waszym wymarzonym wnętrzu i pokażemy jak je urządzić, aby cieszyło wszystkich domowników i tworzyło przyjemną, rodzinną atmosferę.

Jasin

PEKA Sp. z o.o.
Jasin, ul. Wrzesińska 183
62-020 Swarzędz
Godziny otwarcia:
pn-pt 08:00 - 16:00
 

Warszawa

CH Panorama
Al. Wincentego Witosa 31, lok. 11
00-710 Warszawa
Godziny otwarcia:
pn-śr 12:00 - 20:00
czw-pt 9:00 - 17:00
soboty(wybrane) - po telefonicznym umówieniu się

Gdynia

Budynek Altus
ul. Legionów 112 lok. 8
81-429 Gdynia
Godziny otwarcia:
pn-pt 10:00 - 17:30

POZNAJ NAS OGLĄDAJĄC FILM

X F