ładuję stronę...
menu

Vionaro szuflada H 89/ L 500/ 70 kg/ grafit

Vionaro F8 szuflada wew. H 89/ L 550/ 40 kg/ grafit

Nova Pro Scala szuflada H 90 z relingiem/ L 350/ 40 kg/ biała

50.2133.01
222.49 Brutto
Szuflada standardowa z relingiem to praktyczne rozwiązanie do organizacji przestrzeni w kuchni. Wyposażona w reling, ułatwia dostęp do przechowywanych przedmiotów, zapewniając jednocześnie ich stabilność. Dzięki prostemu, ale eleganckiemu designowi, doskonale komponuje się z różnymi stylami kuchennymi. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały gwarantują nie tylko trwałość, ale także płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflady. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które zwiększa funkcjonalność każdej kuchni.

Komplet składa się z metalowych boków o wysokości H 90, dł. L350 w kolorze białym, z kompletu prowadnicy z pełnym wysuwem, z kompletu relingów i mocowań. Dno i ściankę tylną szuflady należy dorobić w własnym zakresie. Zaletą jest to, że oba elementy posiadają jednakową szerokość i nie jest wymagane frezowanie pod mocowanie.

Szuflada Nova Pro Scala H90 z relingiem została wykonana z bardzo dobrych jakościowo komponentów, ponadto wyposażona jest w prowadnice, które gwarantują płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie szuflady, wszystko to wpływa na komfort użytkowania.

Prosty, elegancki design sprawia, że szuflada Nova Pro Scala H90 z relingiem będzie pasować do wielu różnych stylów kuchennych, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Nasza szuflada jest funkcjonalna, zapewnia praktyczne wykorzystanie i uporządkowanie wnętrza szuflady, oraz gwarantuje bezproblemowe działanie przez wiele tak użytkowania.

Parametry techniczne

Wykończenie

Kolor biały

Wymiary

Wysokość 186 mm
Głębokość 350 mm

Obciążenie

Obciążenie 40 kg

Zapraszamy do pobrania plików pdf

​​

DOSTĘPNE SPOSOBY DOSTAWY

KOSZTY DOSTAWY

FORMY PŁATNOŚCI

  • Przesyłka kurierska
  • Odbiór osobisty

Jasin, ul. Wrzesińska 183,
62-020 Swarzędz

Przesyłka standardowa:
  • Przesyłka kurierska: 23,00 zł
  • Wartości zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
Przesyłka niestandardowa:
  • Przesyłka kurierska: 30,00 zł
  • Wartość zamówienia powyżej 1230 zł - przesyłka gratis
  • Przelew bankowy
  • Płatność online

akcesoria dodatkowe
Polecane produkty
X F