ładuję stronę...
menu

Biblioteki 3D - Peka

Projektujesz kuchnie? Zapoznaj się z naszymi bibliotekami 3D

​​

Z myślą o optymalizacji czasu pracy przygotowaliśmy biblioteki 3D

CAD Decor PRO, CAD Kuchnie

Informujemy o możliwości pobrania aktualnej bazy modeli 3D w skład której wchodzą elementy wyposażenia szafek kuchennych, garderobianych i gospodarczych. Biblioteka zawiera 400 modeli produktów podzielonych na grupy: szafki wysokie, szafki podblatowe, szafki narożne, kosze na śmieci, wkłady na sztućce oraz akcesoria różne. 

Funkcjonalność kuchni w programie CAD

Biblioteka stanowi pomoc projektową dla programów CAD Decor PRO i CAD Kuchnie, autorstwa firmy CAD Projekt K&A. Szeroka gama systemów pozwala na komfortowe wyposażenie szafek w taki sposób aby ich wnętrze było optymalnie zagospodarowane.

400modeli 3D wyposażenia szafek kuchennych

Innowacyjne rozwiązania mogą dostarczyć inspiracji przy projektowaniu mebli. Teraz chcąc zaprezentować klientowi zastosowane w projekcie akcesoria wykonamy projekt 3D, przedstawiający kompletną kuchnię wraz z wyposażeniem.

Przyszły użytkownik zobaczy umieszczony system w jego własnej kuchni.

Moduł AGD - Modele dostępne są w ramach modułu AGD. Aby ułatwić weryfikację poprawności doboru systemów do szafek, zostało stworzone nowe okno w module AGD.

Kosze CAD - Okno "Kosze" otwiera się automatycznie podczas wyboru systemów. Użytkownik może w nim ustalić dowolny poziom wstawienia kosza, jak również zostaje poinformowany, jeśli program wykryje brak wzajemnego dopasowania/niedopasowania carga i szafki.

Projektant, który chce zaproponować swojemu klientowi zastosowanie w projekcie akcesoriów, otrzyma projekt 3D, który przedstawia kompletną kuchnię wraz z wyposażeniem, z możliwością wizualnego przedstawiania jej walorów w formie obrazów.

Przyszły użytkownik może zobaczyć jak będzie funkcjonował Magic Corner, Le Mans czy Tandem w jego własnej kuchni i jaki komfort zapewni mu w codziennych sytuacjach.

Firma istniejąca na rynku polskim od kilkudzisięciu lat to grupa pasjonatów grafiki 3D i specjalistycznego oprogramowania komputerowego do projektowania wnętrz. W swojej ofercie posiadają takie programy jak CAD Decor PRO, CAD Decor, CAD Kuchnie programy do projektowania i aranżacji różnego rodzaju wnętrz: kuchni, łazienek, sypialni, salonów, gabinetów, biur, domów, CAD Rozkrój czy bezpłatną aplikację internetową do projektowania wnętrz NET+ !

Oferują możliwość pracy na obszernych uniwersalnych bazach danych wykonanych przez CAD Projekt K&A, a także bazach rozbudowywanych samodzielnie przez indywidualnego użytkownika lub bazach tworzonych przy współpracy z partnerami.

Więcej informacji na temat firmy na stronie www.cadprojekt.com.pl

Od teraz mogą Państwo projektować meble ciesząc się biblioteką Peka w programie

PRO100

Katalog modeli 3D, który udostępniamy jest po to aby Państwa klienci mogli już w fazie projektu w pełni doświadczyć zalet proponowanych rozwiązań, a w przyszłości cieszyć się ich funkcjonalnościami i wygodą użytkowania. 

Dla wygody projektowania

Biblioteka stanowi pomoc projektową dla programów PRO100, autorstwa firmy ECRU. Szeroka gama systemów pozwala na komfortowe wyposażenie szafek w taki sposób aby ich wnętrze było optymalnie zagospodarowane.

380modeli 3D systemów kuchennych i gospodarczych

Innowacyjne rozwiązania mogą dostarczyć inspiracji przy projektowaniu mebli. Teraz chcąc zaprezentować klientowi zastosowane w projekcie akcesoria wykonamy projekt 3D, przedstawiający kompletną kuchnię wraz z wyposażeniem.

Większe możliwości
Oszczędność czasu
Zadowolenie klienta

Stworzona po to by ułatwić i przyspieszyć proces wyszukiwania i doboru akcesoriów dla wybranej szafki.

 

Dzięki zestawieniu i pogrupowaniu modeli w działy i podrozdziały szybko wyszukamy i dobierzemy odpowiedni system do projektowanego wnętrza.

Biblioteka PRO100 dla Peka w programie PRO100

Modele zostały zgrupowane w 8 grup, w skład których, wchodzą systemy wyposażenia szafek kuchennych i garderobianych.

Produkty w każdej z 8 grup zostały przyporządkowane do modułów szafek, tak aby pokazać różnorodność rozwiązań dla projektowanej przestrzeni.

Od teraz Projektant, który chce zaproponować swojemu klientowi zastosowanie w projekcie akcesoriów, otrzyma projekt, który przedstawia kompletną kuchnię wraz z wybranym systemem Magic Corner, LeMans czy Pleno.

Przyszły użytkownik kuchni już na etapie projektu zobaczy jaki komfort użytkowania w codziennych sytuacjach zapewni mu wybrany system.

Firma ECRU istniejąca na rynku polskim od kilkudziesięciu lat, oferująca program PRO100 do projektowania mebli i aranżacji wnętrz. Projektowanie wnętrza w programie zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut, a wizualizacja projektu jest natychmiastowa. Każda naniesiona zmiana jest w czasie rzeczywistym prezentowana w projekcie. Program zaskakuje intuicyjnością i łatwością użytkowania oraz efektami wizualnymi otrzymywanych projektów.

Celem firmy jest wspieranie architektów, projektantów mebli i producentów w automatyzacji prac i wsparciu ich kreatywności z pomocą najwyższej jakości oprogramowania.

Projekt wykonany we współpracy z firmą PEKA jest przykładem innowacyjnego podejścia do potrzeb klientów. Wspólnie z naszymi partnerami tworzymy rozwiązania, które obniżają koszty i podnoszą skuteczność sprzedaży producentów mebli oraz wspierają architektów.

Więcej informacji na temat firmy na stronie www.ecru.pl

X F