ładuję stronę...
menu
​​

PEKA APPS
w Twojej komórce lub tablecie

Oglądaj katalog, kalendarz i reklamy firmy Peka w nowej formule. Korzystaj z możliwości oglądania modeli 3D, galerii zdjęć i filmów.


1

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację odpowiednią dla Twojego urządzenia mobilnego i zainstaluj ją.

2

Zeskanuj katalog lub reklamę

Po uruchomieniu aplikacji wybierz "Skanuj reklamę", "Skanuj kalendarz" lub "Skanuj katalog". Trzymaj nad nią urządzenie aby zobaczyć filmy i modele 3D.

Aplikacja PEKA APPS integralnie uzupełnia katalog o dodatkowe materiały. Nasze multimedia dostępne są teraz też na smartfonach!


Zawartość drukowanych materiałów reklamowych rozbudowujemy o dodatkowe treści w formie cyfrowej. Gdy przytrzymamy nad nimi telefon z działającą aplikacją Peka Apps z łatwością możemy poprzez nią przeglądać interesujące nas modele 3D, galerie zdjęć oraz filmy. Oglądanie modeli 3D umożliwia ich obracanie oraz włączenie animacji ruchu. Możemy ukryć szafkę i obejrzyj dokładnie system. Sprawdź, jak wygląda system w rzeczywistych wymiarach w Twojej kuchni! Aplikacja daje możliwość oglądania galerii zdjęć, aby zobaczyć detale produktów. Klikając w ikonę z nazwą filmu obejrzymy video! W aplikacji szybko pobierzemy też najnowsze broszury o naszych systemach! Skontaktujemy się też z naszymi salonami pokazowymi.

X F