ładuję stronę...
menu
CO JEST NAJWAŻNIJSZE RANO PRZED WYJŚCIEM DO PRACY CZY SZKOŁY?
DOBRA ORGANIZACJA

Szybkość, dobra organizacja i pewność, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty wiesz, gdzie to jest. Rano nie ma czasu na improwizację. Trzeba być punktualną i świetnie zorganizowaną osobą, aby dobrze zacząć dzień. A ten dzień zaczyna się w kuchni od przygotowania i zabrania ze sobą pożywnego śniadania. Jak to zrobić?

Przede wszystkim pewność, że produkty i akcesoria niezbędne do przygotowania śniadania znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny.

Dobra organizacja!

Wchodzę do kuchni rano i widzę idealny porządek. Doskonale wiem gdzie co się znajduje, dzięki czemu przygotowanie śniadania idzie mi szybko i sprawnie, zajmuje nie więcej niż kilka minut.

​​

Najpierw wyjmuję śniadaniówkę dla siebie i dziecka.

Organizer Space Flexx to doskonałe rozwiązanie, które skutecznie poskromiło pudełka. Zawsze są na swoim miejscu u nigdy nie wypadają z szafki.

Zapasy i akcesoria na swoim miejscu

Teraz wyjmuję pieczywo z wysokiego carga Dispensa, które jest nie tylko pakowne i pojemny, ale również doskonale w nim wszystko widać, a otwiera się za pomocą jednej ręki. Jeszcze tylko moje ulubione sery, wędliny, liść sałaty i gotowe! Noże przechowuję w szufladzie wyposażonej w praktyczny wkład, dzięki czemu wszystko jest widoczne, czyste i nie przesuwa się podczas otwierania.

Folię urywam jedną ręką

Zapakuję kanapki w folię aluminiową, ten wkład na folię jest fantastyczny, mogę ją urwać jedną ręką i już mam odpowiedni kawałek. A teraz zapakuję kanapki do śniadaniówek i jesteśmy gotowi do wyjścia! Szybko, sprawnie i zawsze na czas!


POLECANE artykuły

Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Jak to zrobić, żeby gotować z przyjemnością

Lubisz gotować i chcesz dowiedzieć się jak zrobić, aby gotować z przyjemnością? Sama gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują.

czytaj więcej
Video Blog
Jak łatwo rozpakować zakupy z PEKĄ

Przechowywanie dużych zapasów żywności, robienie listy zakupów tak, aby nie dublować produktów to zawsze spory problem. Jak sobie z nim poradzić?

czytaj więcej
Video Blog
Jak stworzyć perfekcyjną atmosferę podczas randki?

Jak stworzyć nastrojowej atmosfery podczas randki w domu i jednoczesne zaserwować potrawy i wino, zwłaszcza jeśli chcesz perfekcyjnie wyglądać w sukience wieczorowej. Rozwiązaniem problemu jest wcześniejsze przygotowanie potraw, sztućców i akcesoriów, przechowywanie ich w szafkach Peka zapewni Ci komfortową sytuację – wyjęcie jedzenia i naczyń zajmie minimum czasu i nie zepsuje Twojego wyglądu.

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 1): MAKARON TAJSKI

Kochacie gotować? Jeśli tak, to ten film jest dla Was! Przygotuj się na podróż smaków do tajskiej kuchni, gdzie odkryjesz wraz z nową serią “Gotuj z PEKA” tajemnice przygotowania wyjątkowego dania – tajskiego makaronu!

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 2): POTRAWY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jeżeli szukasz inspiracji do potraw wielkanocnych, to trafiłeś we właściwe miejsce! Zapraszamy na drugi odcinek serii Gotuj z PEKA, gdzie odkrywamy sekrety kuchni wielkanocnej!

czytaj więcej
X F