ładuję stronę...
MENU
DOMOWA SPIŻARNIA
​​

Moje szafki powinny być przygotowane tak, aby mi pomagały w codziennej pracy w kuchni.

Największą zaletą przechowywania zapasów w jednym miejscu jest łatwość odnajdywania potrzebnych produktów, bez straty czasu na poszukiwania. Dobrze zorganizowany system szafek pozwala zaoszczędzić zarówno czas i pieniądze. Podczas pracy w kuchni nie musisz cały czas czegoś szukać, a podczas robienia zakupów masz pewność, że nie kupisz dwa razy tego samego produktu. Najnowsze systemy przechowywania żywności, są bardzo zróżnicowane i łatwo dopasowują się do Twoich potrzeb.

Przechowuj zapasy w centralnym miejscu, a nie w kilku różnych szafkach. Pojemny system TANDEM to perfekcyjna spiżarnia. Wystarczy delikatne pociągnięcie i cała zawartość jest w zasięgu Twojego wzroku. Nigdy więcej nie zapomnisz o owocach w puszce czy paczce ryżu, dzięki temu, że szybko sprawdzisz przed wyjściem na zakupy zawartość Twojej spiżarni. Układanie zakupów w szafce jest niesłychanie łatwe. Możemy wykorzystać zarówno kosze wewnętrzne, jak i stelaż zamieszczony na froncie. TANDEM umożliwia łatwe uporządkowanie zakupów przyniesionych do domu i wykonywanie bezbłędnych list zakupów.

Przejrzysty widok z boku zapewnia system DISPENSA. Półki, które są dostępne z dwóch stron, dają Ci łatwy wgląd w Twoje zapasy i pozwalają na szybkie odczytanie etykiet. Dzięki temu zawsze masz pewność co znajduje się w spiżarni, a czego brak.

Półki Extendo z zamkniętymi bokami zapobiegają wypadaniu produktów. Jeśli półka ma zamknięte boki ryż, cukier, mąka czy inne suche produkty nie wypadną na zewnątrz. Półki z zaokrąglonymi krawędziami są wykonane z jednego kawałka stali. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu i nie ma możliwości, aby pozostał jakikolwiek brud. Wysuwane półki ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Sprawiają, że wszystko co potrzebujesz będzie zawsze w zasięgu ręki. To uniwersalny system, który moze być zastosowany w dowolnym miejscu, gdzie zależy Ci na łatwym dostępie do przechowywanych przedmiotów.

Przechowuj razem butelki i przyprawy, w małej szafce z systemem Snello. Wyciągane cargo podblatowe może być wąska, wystarczy nawet 15 cm, ale ma sporo miejsca, które z powodzeniem pomieści wszystkie kuchenne przedmioty, które lubisz, a które są niezbędne podczas gotowania: olej, ocet, przyprawy, napoje i wiele innych. System ma bardzo cienkie scianki koszyków, a dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową. Dzięki SNELLO możesz stworzyć niestandardowa szafkę na miarę swoich potrzeb!


POLECANE artykuły

Zaplanuj kuchnię
Systemy przechowywania w małych mieszkaniach

Średnio w Unii Europejskiej na osobę przypada 41,7 m2 mieszkania, w Polsce natomiast tylko - 27 m2. To, w czym zdecydowanie ustępujemy krajom rozwiniętym, to rozmiar lokum. Aż jedna trzecia mieszkań w Polsce ma powierzchnię mniejszą od 50 m2. Co z tego wynika dla projektantów i architektów wnętrz?

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Kuchnia w perfekcyjnej odsłonie z produktami GRASS

Wszyscy marzymy o perfekcyjnie wyposażonej kuchni, w której każdy przedmiot doskonale spełnia swoją funkcję, a technologia idzie w parze z dobrym designem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jest to możliwe.

czytaj więcej