ładuję stronę...
MENU
HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU
​​

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

Ideą ukrytego biura jest schowanie całego gabinetu wraz z biurkiem i kompletnym wyposażeniem w szafie wnękowej. System HAWA Folding Concepta umożliwia zorganizowanie praktycznego biura na przykład w salonie. Wystarczy jeden ruch ręki, aby otworzyć własny, ukryty gabinet i zasiąść do pracy. A kiedy skończysz możesz zamknąć biuro za taflą jednolitych drzwi.

Długa praca w pozycji siedzącej jest niekomfortowa dla kręgosłupa, dlatego proponujemy ergonomiczne biurko z regulowaną wysokością. Pozycję blatu możesz regulować elektrycznie przez naciśnięcie przycisku w panelu umieszczonym pod blatem lub manualnie. Takie rozwiązanie to również idealna inwestycja dla rodzin z dziećmi. Biurko z podnoszonym blatem rośnie wraz z dzieckiem i może mu służyć przez lata.

Obszerne półki Extendo pomieszczą segregatory z ważnymi dokumentami. Półki można łatwo wysuwać na zewnątrz, dodatkowo są zabezpieczone matami antypoślizgowymi, które zapobiegają przesuwaniu się przedmiotów. Solidna konstrukcja półki Extendo sprawia, że można na niej postawić drukarkę i inne ciężkie przedmioty.

Górne szafki wyposażone są w podnośnik Free Flap, który ułatwia dostęp do wnętrza. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możesz zawsze mieć pod ręką wszystkie akcesoria i książki, pomocne w pracy.

Biuro można urządzić w różnych pomieszczeniach: salonie, kuchni czy sypialni. Schowanie go za drzwiami sprawia, że nie ingeruje w styl wnętrza. Komfortową strefę biurową można zorganizować nawet na niewielkiej przestrzeni, wystarczy zastosować kilka nowoczesnych systemów. Odpowiednio przemyślana aranżacja, wykorzystanie drzwi, które umożliwiają zasłonięcie wnętrza, pakowne półki i ergonomiczne biurko dają w efekcie wygodne miejsce pracy we własnym domu. Dlaczego nie skorzystać z takich możliwości i pracować u siebie?


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej