ładuję stronę...
menu
SPRAWDŹ, JAK ŁATWO ROZPAKOWAĆ ZAKUPY
Z PEKĄ!

Przechowywanie dużych zapasów żywności, robienie listy zakupów tak, aby nie dublować produktów to zawsze spory problem. Jak sobie z nim poradzić?

Rozwiązanie problemu – system Tandem stworzony został z myślą właśnie o tym, aby efektywnie gospodarować zapasami, a wąskie Pinello to jego doskonałe uzupełnienie

Zawsze pełna spiżarnia!

Jak przechowywać z dużej ilości zapasów suchych produktów? Niewiele jest ergonomicznych systemów, które z takim powodzeniem pełnią rolę spiżarni, jak Tandem. Jest duży, pakowny, przejrzysty i łatwo się go obsługuje - wystarczy jeden ruch ręki i zawartość jest w naszym zasięgu. Produkty można przechowywać też na drzwiach, podobnie jak w lodówce. Taki podział koszy daje możliwość doskonałej organizacji zapasów. Każdą z półek przeznaczam na coś innego i zapasy grupuję tematycznie.

Tandem idealnie komponuje się z lodówką, dlatego, że umożliwia stworzenie strefy zapasów, takiej której wystarczy otworzyć jedną szafkę podczas rozpakowywania zakupów.

A do tego pakowność! Przy module 600 półki udźwigną aż 85 kg. I każdą rzecz, nawet tą która stoi na górnej półce czy z tyłu, sięgam bez najmniejszego problemu.

Sami zobaczcie ile się tutaj zmieści.

Ułatwione rozpakowywanie zakupów to jedno ale dzięki takiej organizacji zapasów nie musze też chodzić po całej kuchni i sprawdzać zawartość różnych szafek, by wykonać kompletną listę zakupów. Pozwala mi to zaoszczędzić czas ale i pieniądze, bo wiedząc co mam w domu, nie dubluję zakupów i nie doprowadzam do ich przeterminowania. Cenie sobie świadome i przemyślane zakupy!

​​ ​​

Przyprawy lubię mieć koło płyty...

Wyciąg Pinello z kolei uzupełnia Tandem umożliwiając przechowywanie mniejszych produktów, takich jak przyprawy, octy czy oliwy. Nawet w szafce o szerokości zaledwie 15 cm mam wystarczająco miejsca na przechowywanie najczęściej używanych produktów.

A dzięki magnetycznym podziałkom blokuję produkty i mam pewność, że nawet najmniejsze przedmioty znajdują się na swoim miejscu.

Drewniane relingi dodają szafce uroku jednak nie są konieczne do stosowania - z łatwością można je wyciągnąć. W zależności od tego jakie słoiczki mają przyprawy wyjęcie relingów może okazać się potrzebne aby zmieścić dwa rzędy.

To idealne rozwiązanie, dzięki któremu moja strefa gotowania jest zawsze doskonale zorganizowana.


.

POLECANE artykuły

Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Jak to zrobić, żeby gotować z przyjemnością

Lubisz gotować i chcesz dowiedzieć się jak zrobić, aby gotować z przyjemnością? Sama gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują.

czytaj więcej
Video Blog
Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Dobra organizacja!

Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Szybkość, dobra organizacja i pewność, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty wiesz, gdzie to jest.

czytaj więcej
Video Blog
Jak stworzyć perfekcyjną atmosferę podczas randki?

Jak stworzyć nastrojowej atmosfery podczas randki w domu i jednoczesne zaserwować potrawy i wino, zwłaszcza jeśli chcesz perfekcyjnie wyglądać w sukience wieczorowej. Rozwiązaniem problemu jest wcześniejsze przygotowanie potraw, sztućców i akcesoriów, przechowywanie ich w szafkach Peka zapewni Ci komfortową sytuację – wyjęcie jedzenia i naczyń zajmie minimum czasu i nie zepsuje Twojego wyglądu.

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 1): MAKARON TAJSKI

Kochacie gotować? Jeśli tak, to ten film jest dla Was! Przygotuj się na podróż smaków do tajskiej kuchni, gdzie odkryjesz wraz z nową serią “Gotuj z PEKA” tajemnice przygotowania wyjątkowego dania – tajskiego makaronu!

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 2): POTRAWY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jeżeli szukasz inspiracji do potraw wielkanocnych, to trafiłeś we właściwe miejsce! Zapraszamy na drugi odcinek serii Gotuj z PEKA, gdzie odkrywamy sekrety kuchni wielkanocnej!

czytaj więcej
X F