ładuję stronę...
menu
JAK TO ZROBIĆ, ŻEBY GOTOWAĆ Z PRZYJMNOŚCIĄ?

Lubisz gotować? Bo ja uwielbiam! Ale zanim do tego doszło musiałam zmienić nastawienie i zacząć myśleć o tym, jako o inspirującym i przyjemnym doznaniu, odkrywaniu smaków i konsystencji potraw. Nawet jeśli składają się z wielu różnych składników przygotowanie obiadów w mojej kuchni jest naprawdę komfortowym zajęciem, które odpręża! Gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują.

Zobacz video

Najpierw naczynia...

Najpierw wyciągam odpowiednie naczynia, których będę potrzebować z szafek. Patelnie są w szafce z Le Mans, bo świetnie się tam przechowują i łatwo je wyjąć, a garnki i małe AGD w okrągłym systemie REVO, który obraca się wokół własnej osi wraz z frontami. Mogę jednym ruchem ręki mieć całkowity przegląd wnętrza. Zawsze wiem co wybrać, bo widzę je wszystkie.

​​

Teraz składniki...

Teraz produkty do moich potraw. System Tandem to moja ulubiona szafka, ponieważ pomieści wszystkie zapasu których potrzebuje. Gotując nie muszę szukać towarów w różnych szafkach, ani otwierać i zamykać każdej z nich, czy też przekładać całej zawartości, by sięgnąć po produkt ukryty głębiej. Mogę łatwo wyjąć z koszyka cokolwiek jest mi potrzebne – ryż, makaron czy kuskus. A dziś mam ochotę na spaghetti. Potrzebuję więc dużego garnka do ugotowania makaronu, patelni do ugotowania sosu i składników, które składają się na mój pyszny, włoski obiad.

Organizacja akcesoriów i przypraw

Gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują. Kosz na śmieci otwieram jednym dotknięciem. Przyprawy mam w zasięgu ręki w wąskim PINELLO. Wystarczyła tylko 15 cm, abym mogła się cieszyć przestrzenią na przyprawy i oliwy. Szuflady mam idealnie zorganizowane - teraz wszystko ma swoje miejsce. Drewniane skrzyneczki i kratki, w połączeniu z matami antypoślizgowymi wydzieliły miejsce na akcesoria, przyprawy czy przybory.

Naczynia w Pleno

Wszystko to dzieje się jeszcze szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie współpracują z Tobą w kuchni. Jeszcze tylko wyjmę talerz z systemu Pleno, wezmę sztućce z szuflady, która jest doskonale zorganizowana drewnianymi wkładami i mogę się delektować wspaniałą włoską pastą! Trochę bazylii, parmezanu i gotowe? Masz ochotę na taki obiad? Nie dziwię, się, jest pyszny!


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej