ładuję stronę...
menu
W KUCHNI i GARDEROBIE 
NA STOISKU PEKA
PODCZAS WARSAW HOME 2022

Niektórym z nas jesień kojarzy się z zimnem, deszczem i błotem, innym natomiast z pięknem złotych liści, i wieczorami pod przytulnym kocem. Miłośnikom branży wnętrzarskiej natomiast kojarzy się ona z dobrym designem, nowościami meblarskimi i inspiracjami na aranżacje przestrzeni. Wszystko to dzięki trwającym w październiku Biznesowym Targom Wnętrz Warsaw Home. W tym roku przez cztery dni, od 19.10.2022 r, w Nadarzynie pod Warszawą spotkały się tłumy projektantów, architektów, producentów mebli i fanów wyposażenia wnętrz. Zawsze niecierpliwie czekamy na to wydarzenie, a nasze oczekiwania co do jego poziomu są regularnie przekraczane. Tak też było w tym roku! W tym niezwykle krótkim czasie 5 ogromnych hal wypełniło się gośćmi, a stoiska wystawców tętniły życiem.

Wszystkim, którzy nie mogli tam być lub po prostu chcą wszystko jeszcze raz przejrzeć, polecamy naszą recenzję. W filmie pokażemy Wam jak wyglądała nasza obecność na targach Warsaw Home, a nasi specjaliści opowiedzą co ważnego możesz znaleźć w naszej ofercie.

Nie przedłużając, zapraszam Was do oglądania!

Liro to najnowsza linia półek marki PEKA, która wiosną zdobyła nagrody Reddot i IF Awards.

Również seria carg PINELLO odkryła przed zwiedzającymi dużo funkcji, z szerokim zakresem zastosowań. W cargach dostęp do zawartości szafek jest o wiele łatwiejszy, dlatego marka PEKA, wychodząc naprzeciw funkcjonalności, dołożyła wszelkich starań, aby je jeszcze staranniej udoskonalić. Oprócz dwupoziomowych systemów do szafek o szerokości 150, 200 i 300, dostępne są również systemy z wieszakiem na ręczniki kuchenne i uchwytem na deski do krojenia. Dodatkową półkę można ustawić przy wyższych korpusach, w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni.

Dużym zainteresowaniem cieszył się system RIVERSO, umożliwiający otwieranie szuflad z obu stron. Daje to niezliczone możliwości wykorzystania przestrzeni w nowy sposób i usprawnienia codziennych czynności. Wyobraźmy sobie wyspę kuchenną z szufladą, do której szybko rozpakujemy naczynia z umieszczonej obok zmywarki, a jednoczenie z tej samej szuflady otworzonej od strony salonu przenosimy naczynia na stół. Rozwiązanie idealne.

.

Duże zainteresowanie na stoisku PEKA wzbudzała garderoba. Tutaj przybyło sporo nowości. W szufladach pojawiły się drewniane kratki organizujące paski, krawaty czy okulary. Co więcej, w przeszłym roku paleta systemów garderobianych z oferty marki zostanie znacząco rozbudowana np. o pantografy czy wieszaki na spodnie. Przedsmak tych nowości mogliśmy zobaczyć właśnie podczas Warsaw Home.

.

Z kuchni do garderoby przechodziliśmy przy wykorzystaniu drzwi przesuwnych HAWA Porta, które chowają się całkowicie w kieszeni ściennej. Drzwi przesuwają się wewnątrz zabudowanej ściany. System Push-to-open pozwala na bezuchwytowe otwarcie drzwi. Wystarczyło naciśnięcie alby siłą rozpędu zamknęły się one do połowy. Takie rozwiązanie, poza oszczędnością miejsca, pozwala w estetyczny sposób połączyć pomieszczenia: salon z przedpokojem, sypialnię z garderobą czy łazienką. Szczególnie dla zwiększenia komfortu w mieszkaniach o małej powierzchni, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:


POLECANE artykuły

X F