ładuję stronę...
MENU
PREMIERA SYSTEMU PECASA
PEKA DLA DOMU

Regały, półki, szafki…. Podstawowy element wyposażenia wnętrz, pozwalający na ich uporządkowanie i organizację. Jak sprawić, by stanowił również oryginalną dekorację? PECASA to sposób na osiągnięcie maksymalnej funkcjonalności pomieszczeń z zachowaniem eleganckiego designu.

Pecasa to aranżacja bez ograniczeń, która daje różnorodność i indywidualność zestawień dzięki czemu system można wykorzystać w pokoju dziennym, domowym biurze, garderobie i szafie wnękowej, a także jako wyposażenie sklepu. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami, pecasa nada im stylowy charakter i praktycznie wykorzysta pozornie trudną do zagospodarowania przestrzeń.

W salonie Pecasa łączy wygodę i indywidualizm nadając wnętrzom wyjątkowy charakter bez względu na ich wielkość i rozkład. Na jednaj stosunkowo niewielkiej ścianie można zamontować telewizor, bardzo wytrzymałe metalowe półki o prostej konstrukcji i delikatnej fakturze oraz inne akcesoria meblowe z wmontowanym w listwę systemem oświetlenia.

Centralny profil ścienny czyli element podstawowy plus komponenty modułowe pozwalają stworzyć swój własny, jedyny w swoim rodzaju mebel. Profil ścienny to jednocześnie doskonałe miejsce na ukrycie przewodów, montaż oświetlenia lub wkomponowanie sprzętu AGD. Komponenty można rozmieszczać na dowolnych wysokościach niezależnie od ich rodzaju. Pełna dowolność zestawień symetrycznie lub asymetrycznie. W zależności od rodzaju materiału wykonania półek, dostępne są trzy rodzaje wsporników do drewna litego, płyty meblowej i szkła.

Teraz możemy stworzyć domowy gabinet o atrakcyjnym wyglądzie, odpowiadający różnym potrzebom zarówno dorosłych jak i dzieci i jednocześnie idealnie wkomponowany w przestrzeń mieszkalną. Doskonałym dopełnieniem są akcesoria Pecasa porządkujące biuro należą do nich kuwetki na dokumenty, przenośne pudełka, praktyczna i elegancka taca z filcową wkładką, stojak na listy, podpórka do książek czy organizer do przewodów wszystko to, aby lepiej zorganizować przestrzeń.

Garderoba idealnie dopasowana do naszych potrzeb dzięki Pecasie wszystko jest możliwe mamy tu całą gamę elementów tworzących miejsce dla spodni, butów, bluzek, koszul oraz biżuterii. Każda rzecz ma swoje miejsce bez względu na to czy pozostaje położona, postawiona czy powieszona dalej jest ład i porządek. Ubrania są przechowywane w sposób staranny dzięki czemu nie grozi im pogniecenie i nie tracimy też czasu na poszukiwania.

Pokój dzieci to także idealne miejsce do popisu dla zastosowania systemu pecasa. Pudelka z zabawkami, półki na książki czy biurko do artystycznych działań czyli wszystko czego potrzebuje Twoje dziecko w doskonałej oprawie i z uwzględnieniem jego potrzeb. Elastyczność systemu sprawia, że rośnie on razem z dzieckiem.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni wejściowej to idealne wyzwanie dla Pecasy zajmując niewielką powierzchnię, doskonale ją organizuje. Szafa wnękowa przy wejściu nie powinna zajmować dużo miejsca, Pecasa rozwiązuje ten problem, a eleganckie wieszaki i haczyki na płaszcze oraz półki na buty i drobiazgi dopełniają całokształt.


Wszystko, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w sposób praktyczny i wygodny dla użytkownika czyniąc ją jednocześnie przyjemną i estetyczną . Pecasa w naszym domu to komfort wygoda i praktyczność.

POLECANE artykuły

Inspiracje ze świata designu
Mała rzecz a cieszy – kilka słów o uchwytach meblowych

Nowoczesne, minimalistyczne, industrialne, klasyczne, prowansalskie, retro – rozmaite style mebli można wymieniać niemal bez końca. Uchwyty to element dekoracyjny, który często uzupełnia projekt wnętrza, nadając mu charakter niczym wisienka na torcie.

czytaj więcej