ładuję stronę...
menu
PREMIERA SYSTEMU PECASA
PEKA DLA DOMU

Regały, półki, szafki…. Podstawowy element wyposażenia wnętrz, pozwalający na ich uporządkowanie i organizację. Jak sprawić, by stanowił również oryginalną dekorację? PECASA to sposób na osiągnięcie maksymalnej funkcjonalności pomieszczeń z zachowaniem eleganckiego designu.

Pecasa to aranżacja bez ograniczeń, która daje różnorodność i indywidualność zestawień dzięki czemu system można wykorzystać w pokoju dziennym, domowym biurze, garderobie i szafie wnękowej, a także jako wyposażenie sklepu. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami, pecasa nada im stylowy charakter i praktycznie wykorzysta pozornie trudną do zagospodarowania przestrzeń.

W salonie Pecasa łączy wygodę i indywidualizm nadając wnętrzom wyjątkowy charakter bez względu na ich wielkość i rozkład. Na jednaj stosunkowo niewielkiej ścianie można zamontować telewizor, bardzo wytrzymałe metalowe półki o prostej konstrukcji i delikatnej fakturze oraz inne akcesoria meblowe z wmontowanym w listwę systemem oświetlenia.

Centralny profil ścienny czyli element podstawowy plus komponenty modułowe pozwalają stworzyć swój własny, jedyny w swoim rodzaju mebel. Profil ścienny to jednocześnie doskonałe miejsce na ukrycie przewodów, montaż oświetlenia lub wkomponowanie sprzętu AGD. Komponenty można rozmieszczać na dowolnych wysokościach niezależnie od ich rodzaju. Pełna dowolność zestawień symetrycznie lub asymetrycznie. W zależności od rodzaju materiału wykonania półek, dostępne są trzy rodzaje wsporników do drewna litego, płyty meblowej i szkła.

Teraz możemy stworzyć domowy gabinet o atrakcyjnym wyglądzie, odpowiadający różnym potrzebom zarówno dorosłych jak i dzieci i jednocześnie idealnie wkomponowany w przestrzeń mieszkalną. Doskonałym dopełnieniem są akcesoria Pecasa porządkujące biuro należą do nich kuwetki na dokumenty, przenośne pudełka, praktyczna i elegancka taca z filcową wkładką, stojak na listy, podpórka do książek czy organizer do przewodów wszystko to, aby lepiej zorganizować przestrzeń.

Garderoba idealnie dopasowana do naszych potrzeb dzięki Pecasie wszystko jest możliwe mamy tu całą gamę elementów tworzących miejsce dla spodni, butów, bluzek, koszul oraz biżuterii. Każda rzecz ma swoje miejsce bez względu na to czy pozostaje położona, postawiona czy powieszona dalej jest ład i porządek. Ubrania są przechowywane w sposób staranny dzięki czemu nie grozi im pogniecenie i nie tracimy też czasu na poszukiwania.

Pokój dzieci to także idealne miejsce do popisu dla zastosowania systemu pecasa. Pudelka z zabawkami, półki na książki czy biurko do artystycznych działań czyli wszystko czego potrzebuje Twoje dziecko w doskonałej oprawie i z uwzględnieniem jego potrzeb. Elastyczność systemu sprawia, że rośnie on razem z dzieckiem.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni wejściowej to idealne wyzwanie dla Pecasy zajmując niewielką powierzchnię, doskonale ją organizuje. Szafa wnękowa przy wejściu nie powinna zajmować dużo miejsca, Pecasa rozwiązuje ten problem, a eleganckie wieszaki i haczyki na płaszcze oraz półki na buty i drobiazgi dopełniają całokształt.


Wszystko, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w sposób praktyczny i wygodny dla użytkownika czyniąc ją jednocześnie przyjemną i estetyczną . Pecasa w naszym domu to komfort wygoda i praktyczność.

POLECANE artykuły

Trendy
Mała rzecz a cieszy – kilka słów o uchwytach meblowych

Nowoczesne, minimalistyczne, industrialne, klasyczne, prowansalskie, retro – rozmaite style mebli można wymieniać niemal bez końca. Uchwyty to element dekoracyjny, który często uzupełnia projekt wnętrza, nadając mu charakter niczym wisienka na torcie.

czytaj więcej
Trendy
Kuchnia sióstr ADIHD

Jakiś czas temu Milena, jedna z sióstr ADIHD, przeprowadziła się do nowego mieszkania, a efekty aranżacji zaprezentowała na blogu. Fanom bardzo przypadła do gustu nowoczesna kuchnia. Na równi z estetyką liczy się tu funkcjonalność i dobra organizacja.

czytaj więcej
Trendy
Czy pandemia zmienia podejście do ekoświadomości?

Co zmienia w naszym codziennym życiu pandemia? Zamknięcie restauracji i więcej czasu spędzonego w domach to powody do robienia większych zakupów, samodzielnego przygotowywania posiłków, a co za tym idzie - produkcji większej ilości śmieci.

czytaj więcej
Trendy
Modna kuchnia 2021: jaka będzie?

W roku 2020 większość czasu spędziliśmy w domach, a jednym z najczęściej używanych pomieszczeń bez wątpieniu była kuchnia. Jak pandemia wpłynęła na trendy kuchenne i czego możemy spodziewać się w realizacjach w 2021?

czytaj więcej
Trendy
Jak pandemia zmieniła naszą pracę?

Pandemia drastycznie zmieniła sposób i tryb pracy, czego nie byliśmy oczywiście w stanie przewidzieć O tym dowiesz się z lektury tego artykułu, a także tego, jak lepiej zorganizować pracę w domu.

czytaj więcej
Trendy
Wiosna w Twoim wnętrzu

Tegoroczna wiosna niesie nam nadzieję na przetrwanie i lepsze jutro, mimo że pandemia jest już z nami od roku i znacznie zmieniliśmy nasze zwyczaje podporządkowując się reżimom sanitarnym. Jesteśmy już jednak bogatsi w doświadczenie i dzięki temu wiemy, co zmienić w naszym codziennym życiu na korzystniejsze, aby było łatwiej.

czytaj więcej
Trendy
Trendy kuchenne 2022: odważne kolory, pomysłowe przechowywanie, spokój

Pandemia pokazała bardzo wyraźnie, jakie rozwiązania są optymalne przy długim siedzeniu w domu. I choć nie nastąpiła rewolucja w porównaniu z poprzednimi latami, niektóre obecne już wcześniej trendy bezdyskusyjnie się ugruntowały, inne zyskały na sile, a niektóre zadebiutowały. Przyjrzyjmy się im wspólnie z Dagmarą Jakubczak.

czytaj więcej
Trendy
Gra w chowanego, czyli kuchnie już nie tylko do gotowania

Kuchnie pozostają sercem domu, ale coraz mniej przypominają… kuchnie. A to dlatego, że ewoluują wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Jest to możliwe dzięki odpowiednim systemom przechowywania.

czytaj więcej
Trendy
Przegląd najnowszych trendów wnętrzarskich z Mediolanu, Targi Eurocucina 2024

Minął już miesiąc od zakończenia Tygodnia Designu w Mediolanie, a relacje z tego wydarzenia wciąż wzbudzają emocje. Tegoroczne targi obfitowały w nowości zarówno w zakresie kuchni, jak i łazienek, a także innych przestrzeni mieszkalnych.

czytaj więcej
X F