ładuję stronę...
MENU
UWOLNIJ PRZESTRZEŃ
W KUCHNI Z EXTENDO

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Wybór szafek kuchennych nigdy nie jest prostym zadaniem. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu modułów i odpowiednim systemom wyposażenia ich wnętrz możesz osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce. Wysuwane półki Extendo są świetna alternatywą do tradycyjnych półek.

Extendo czyli praktyczne półki o wszechstronnym zastosowaniu i ciekawym wyglądzie. Zastępują tradycyjne półki, wysuwane Extendo są zdecydowanie bardziej praktyczne. Zostały stworzone po to, aby zapewnić bezproblemowy dostęp i przegląd zawartości. Wystarczy, że wysuniesz półkę z szafki, aby zobaczyć wszystkie umieszczone na niej przedmioty. Taka sytuacja daje doskonały wgląd do wnętrza i niesłychanie łatwy dostęp.

Zastosowanie w kuchni i nie tylko

Półki Extendo zakomicie sprawdzają się jako wyposażenie kuchni. Można je zastosować jako wyposażenie wysokich słupków z frontem na zawiasie. Skorzystaj z nich także w szafkach nad lub pod piekarnikiem albo ekspresem – sprawdzą się znakomicie! Przy ich wykorzystaniu można funkcjonalnie zaaranżować narożne wnęki nad blatem zakrytych frontem lub roletą. W szafkach podblatowych można je zastosować jako alternatywa do tradycyjnej półki lub jako dodatkowy poziom nad szufladą, 

Indywidualne zastosowanie

Całość można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki zastosowaniu dowolnej ilości półek w dogodnych odstępach, w szafkach o różnej szerokości frontu (300, 400, 450, 500, 600, 800 i 900 mm). Każdą z nich możemy obciążyć 30 kg produktów.

Półki mają pełne boki co zapobiega wypadaniu produktów. W całości wykonane są z jednego kawałka stali, a krawędzie są zaokrąglone. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu i nie ma możliwości, aby jakikolwiek bród pozostał w środku. Cienkie ścianki półek i dodatkowe barierki pozwalają z pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Dodatkowo, dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową zapobiegającą przesuwaniu się przesuwaniu się przedmiotów podczas wysuwania i wsuwania półek.

Magnetyczne podziałki, a także dodatkowe nadstawiane półki czy drewniane pojemniki to elementy uzupełniające do półek Extendo.

Zmień wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą

Do półki można zamontować mechanizm blokujący. Jeśli chcemy zatrzymać wysuniętą półkę, bo np. stoi na nim ekspres którego używamy, półka automatycznie blokuje się przy pełnym wysunięciu. Aby ją odblokować wystarczy ponownie pociągnąć ją do przodu i wsunąć z powrotem na miejsce.


Z półkami EXTENDO lepiej wykorzystasz dostępną przestrzeń, nawet jeśli nie masz jej zbyt wiele. Sprawią, że wszystko czego potrzebujesz, będzie zawsze w zasięgu ręki.

POLECANE artykuły

Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy łazienkę!

Łazienka to miejsce, które powinno błyszczeć. Bez dwóch zdań!

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy garderobę!

Wielu z nas najbardziej nie lubi porządkowania ubrań w szafach. O ile sprzątanie w kuchni jest często wykonywaną czynnością, o tyle szafy z ubraniami zdecydowanie rzadziej sprzątamy. Jednak źle przechowywane buty mogą się odkształcić, podobnie garnitury czy marynarki.

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki -sprzątamy kuchnię!

Sprzątamy najpierw kuchnię. Tego roku mamy ku temu tak naprawdę podwójną okazję – po pierwsze wiosna to idealny, coroczny moment na porządki a po drugie lepiej teraz zostać w domu i zająć się tym, na co nigdy nie mamy czasu, czyli na gruntowne porządki w najgłębszych zakamarkach.

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchnia gotowa na jesień

Tegoroczna aura póki co jest dla nas łaskawa. Najwyższy jednak czas, by zreorganizować dom i uwić sobie „przytulne gniazdo” na długie jesienne i zimowe wieczory. Jak przygotować kuchnię na jesień, by był to czas, w którym z przyjemnością będziemy wracać do smaków lata i gotować pyszne, rozgrzewające potrawy? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Śmieciowy poradnik

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Akcja segregacja

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Jak spędzić w domu tegoroczne święta w komforcie

Tegoroczne święta, a w szczególności sylwester będą jednak inne z powodu panujących restrykcji epidemiologicznych. W czasie pandemii z pewnością zmieniły się już po części zwyczaje zakupowe i nawyki związane z gotowaniem i przechowywaniem żywności.

czytaj więcej
Pomysł na...
Posprzątane i schowane

Utrzymywanie czystości i porządku w domu jest zawsze niemałym wyzwaniem. Począwszy od inwestycji, wydawałoby się banalnych, ale jednak – w chemię domową, czy nowoczesny odkurzacz, a skończywszy na organizacji czasu oraz przechowywaniu środków czystości i większych bądź mniejszych akcesoriów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

Wyobraź sobie, że wracasz z dużą ilością zakupów na rodzinną imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub zapasem na cały tydzień. Musisz je szybko rozpakować i schować, bo zaraz czekają na Ciebie inne obowiązki. Brzmi znajomo? Z pewnością.

czytaj więcej
Pomysł na...
Wyzwanie: decluttering na Święta

Przedświąteczne porządki potrafią być prawdziwą zmorą... Na początku grudnia jeszcze wydaje Ci się, że masz mnóstwo czasu, całe 3 tygodnie, a porządki ogarniesz w jedną sobotę. Ale im bliżej tej magicznej, wyczekiwanej daty 24 grudnia, tym większa panika. Możesz tego uniknąć. Wystarczy wdrożyć kilka „zdrowych” nawyków.

czytaj więcej