ładuję stronę...
menu
BYLIŚMY Z OKK! design

Tematyka 12. Edycji OKK! Design skupiała się na tym, co modne, ciekawe i najbardziej pożądane w świecie wyposażenia wnętrz. Rozważano o tym, jak rodzą się i dojrzewają trendy i czy dobry design ma wymiar uniwersalny i ponadczasowy.

OKK! Design, autorski projekt Olgi Kisiel-Konopki wpisał się już na stałe w kalendarz imprez w których bierzemy udział. Od 5 lat wydarzenie cieszy się rosnącą popularnością, co potwierdza udana 12 odsłona, która odbyła się 4 września w Warszawie. Udział w niej wzięło aż 300 gości zainteresowanych współczesnym wzornictwem przemysłowym. Kolor zielony i egzotyczne doniczkowe rośliny to motywy, które niepodzielnie królują we wnętrzach, w fotografii, grafice, a nawet modzie. Nic dziwnego, że znalazły się także w identyfikacji wizualnej 12. edycji OKK! design, której hasło przewodnie to: Bądź w trendach!

Dużym udogodnieniem w czynnościach wykonywanych codziennie w kuchni przez niepełnosprawnych jest Kitchen Tower. 

O tym, co obecnie ciekawego dzieje się w designie oraz architekturze, co czeka nas w najbliższej przyszłości, co jest innowacyjne, praktyczne, piękne i inspirujące opowiadać będą eksperci – przedstawiciele renomowanych firm wnętrzarskich, cenieni projektanci i architekci, reprezentanci środowiska akademickiego i mediów – ludzie, którzy nie tylko wiedzą wszystko o aktualnych trendach, ale także je kreują w swojej codziennej pracy. W tej edycji swój udział zapowiedzieli między innymi: Tomek Rygalik – jeden z czołowych polskich projektantów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio, mający na koncie współpracę z takimi markami jak Moroso, IKEA, Paged, Comforty czy Profim, wykładowca warszawskiej ASP; Anna Grużewska – redaktor naczelna magazynu „Czas na wnętrze”, dziennikarka, specjalizująca się od wielu lat w tematyce designu, członkini kapituły konkursowej Must Have; Justyna Smolec – ceniona architektka wnętrz, znana przede wszystkim ze spektakularnych realizacji wnętrz mieszkalnych i hotelowych; Magdalena Federowicz-Boule – współwłaścicielka pracowni architektonicznej Tremend, specjalizującej się we wnętrzach publicznych, która ostatnio otrzymała nagrodę European Property Awards 2016 za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu.

Spotkanie poprowadzi blogerka wnętrzarska Dagmara Jakubczak.

Podczas spotkania przedstawiliśmy najnowszą kolekcję systemów przechowywania w kuchni, wykończonym w eleganckim i modnym antracycie.


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F