ładuję stronę...
MENU
CZAS NA WIOSENNE PORZĄDKI:
SPRZĄTAMY ŁĄZIENKĘ

Czas na łazienkę! Jesteście gotowi?

Łazienka to miejsce, które powinno błyszczeć. Bez dwóch zdań!

Czystość, higiena i porządek właśnie w tym miejscu są najważniejsze, bo to w łazience dbamy o własną czystość, o czystość domowników i dokonujemy zabiegów kosmetycznych. Niezależnie od tego, czy łazienka jest duża i jest w niej miejsce również na pralnię, czy mała, gdzie zmieści się jedynie podstawowe wyposażenie – bezwzględnie powinien panować w niej po prostu błysk!

W łazience nieodzowne są kosze na bieliznę i pranie. Dzięki zastosowaniu praktycznych i trwałych koszy możesz segregować rzeczy przeznaczone do prania i nigdy nie pomylisz kolorów wkładając je do pralki.

Pamiętaj tylko, aby nie przechowywać ubrań przeznaczonych do prania zbyt długo. Kolejne elementy nie do zastąpienia i absolutnie niezbędne w łazience to wieszaki na ręczniki – proponujemy różne rozwiązania w zależności od możliwości i potrzeb. 

W dużych łazienkach, gdzie jest więcej miejsca, a przez co i komfortu, można zorganizować pralnię z dedykowanym miejscem na pralkę, suszarkę, detergenty i środki czystości przeznaczone do prania. Świetnie sprawdzi się tutaj półka Extendo zamontowana nad pralką, a dzięki temu, że łatwo się ją wysuwa bez problemu sięgniesz po płyn czy proszek do prania w każdym dosłownie momencie. Półki Extendo to uniwersalne rozwiązanie, możesz je zamontować w niemal każdym trudno dostępnym miejscu, wyłożyć matami antyposlizgowymi i na pewno będą przydatne. W większych łazienkach bardzo dobrze sprawdzają się też na przykład wysoki system Le Mans czy Convoy Lavido. Możesz przechowywać w nich ręczniki, pościel, bieliznę domową, zapasy papieru toaletowego czy jakiekolwiek przedmioty, które nie znajdują dla siebie miejsca w kuchni czy garderobie, a które są potrzebne do sprzątania.

Idealne rozwiązanie na pudełka do żywności

Szafka łazienkowa na kosmetyki i małe drobiazgi to miejsce, w którym dobrze sprawdzi się organizer ułatwiający przechowywanie. Warto zastosować maty antypoślizgowe do wszystkich szuflad i szafek łazienkowych. Można je łatwo dociąć i dostosować do powierzchni, jaką mamy do dyspozycji.

W łazienkach często przechowywane są też akcesoria i urządzenia przeznaczone do sprzątania, zwłaszcza, kiedy nie ma do dyspozycji tyle miejsca, aby zaplanować osobną strefę gospodarczą. W organizacji szafek gospodarczych świetnie sprawdzają się dedykowane rozwiązania, takie jak np. Sesam – system do przechowywania przyborów: odkurzacza, szczotek, gąbek czy wiadra. Specjalne wieszaki na szufelki, szczotki do sprzątania czy miotłę również zapewniają dobrą organizację i więcej porządku w akcesoriach sprzątających.


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy garderobę!

Wielu z nas najbardziej nie lubi porządkowania ubrań w szafach. O ile sprzątanie w kuchni jest często wykonywaną czynnością, o tyle szafy z ubraniami zdecydowanie rzadziej sprzątamy. Jednak źle przechowywane buty mogą się odkształcić, podobnie garnitury czy marynarki.

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki -sprzątamy kuchnię!

Sprzątamy najpierw kuchnię. Tego roku mamy ku temu tak naprawdę podwójną okazję – po pierwsze wiosna to idealny, coroczny moment na porządki a po drugie lepiej teraz zostać w domu i zająć się tym, na co nigdy nie mamy czasu, czyli na gruntowne porządki w najgłębszych zakamarkach.

czytaj więcej
Pomysł na...
Zoom na LeMans

Ergonomia w kuchni ściśle wiąże się z optymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni. Trudności w aranżacji często przysparzają szafki narożne. Dzięki specjalnie zaprojektowanym systemom, zagospodarowanie kuchennego narożnika nie stanowi już problemu.

czytaj więcej