ładuję stronę...
menu
DEKALOG DOBREGO DESIGNU
SPOTKANIE W WARSZAWIE

22 listopada w naszym showroomie w Centrum Handlowym Panorama w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z architektami, projektantami i producentami mebli. Spotkanie miało charakter szkoleniowy i pozwoliło uczestnikom zapoznać się w szczególności z nowościami z naszej oferty.

Podczas spotkania w salonie w Warszawie, które prowadziła Pani Dagmara Jakubczak - autorka bloga FORelements.pl oraz kanału na Youtube Akademia Dagmary, uczestnicy mieli okazję zapoznać się nie tylko z nowościami z naszej oferty, które dopiero co wprowadziliśmy, ale również dowiedzieli się w jaki sposób rozwiązania Peki zaspokajają nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów w zakresie funkcjonalności.

Prowadząca szkolenie skupiła się również na niewidocznych szczegółach i detalach naszych rozwiązań, które choć niezauważalne dla użytkownika na pierwszy rzut oka, są bardzo istotne z punktu widzenia ergonomii i tworzenia rozwiązań dedykowanych pod konkretne potrzeby. Pani Dagmara Jakubczak mówiła również o aktualnych trendach we wnętrzarstwie, a zwłaszcza o tym, jak rozwiązania marki Peka wpisują się w bieżący design. Na koniec tego inspirującego spotkania rozstrzygnięty został konkurs dla naszych uczestników, a zwycięzcy otrzymali nagrody.

Jaki jest dobry design? Na szkoleniu zebraliśmy jego 10 cech!

Szkolenia odbywają się regularnie w naszych showroomach: w Swarzędzu koło Poznania, Gdańsku i Warszawie, zarówno w kameralnej atmosferze, jak i w bardziej licznym gronie. Podczas spotkań opowiadamy nie tylko o najnowszych trendach, ale również o nowoczesnych rozwiązaniach, jakie wdrażamy – aplikacjach czy bibliotekach 3D. Dbamy o wysoki poziom merytoryczny i przedstawianie praktycznych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do śledzenia informacji o szkoleniach i spotkaniach na naszej stronie www.peka.pl i do udziału w wydarzeniach, które regularnie organizujemy!


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F