ładuję stronę...
MENU
DOMOWA SPIŻARNIA
​​

Moje szafki powinny być przygotowane tak, aby mi pomagały w codziennej pracy w kuchni.

Największą zaletą przechowywania zapasów w jednym miejscu jest łatwość odnajdywania potrzebnych produktów, bez straty czasu na poszukiwania. Dobrze zorganizowany system szafek pozwala zaoszczędzić zarówno czas i pieniądze. Podczas pracy w kuchni nie musisz cały czas czegoś szukać, a podczas robienia zakupów masz pewność, że nie kupisz dwa razy tego samego produktu. Najnowsze systemy przechowywania żywności, są bardzo zróżnicowane i łatwo dopasowują się do Twoich potrzeb.

Przechowuj zapasy w centralnym miejscu, a nie w kilku różnych szafkach. Pojemny system TANDEM to perfekcyjna spiżarnia. Wystarczy delikatne pociągnięcie i cała zawartość jest w zasięgu Twojego wzroku. Nigdy więcej nie zapomnisz o owocach w puszce czy paczce ryżu, dzięki temu, że szybko sprawdzisz przed wyjściem na zakupy zawartość Twojej spiżarni. Układanie zakupów w szafce jest niesłychanie łatwe. Możemy wykorzystać zarówno kosze wewnętrzne, jak i stelaż zamieszczony na froncie. TANDEM umożliwia łatwe uporządkowanie zakupów przyniesionych do domu i wykonywanie bezbłędnych list zakupów.

Przejrzysty widok z boku zapewnia system DISPENSA. Półki, które są dostępne z dwóch stron, dają Ci łatwy wgląd w Twoje zapasy i pozwalają na szybkie odczytanie etykiet. Dzięki temu zawsze masz pewność co znajduje się w spiżarni, a czego brak.

Półki Extendo z zamkniętymi bokami zapobiegają wypadaniu produktów. Jeśli półka ma zamknięte boki ryż, cukier, mąka czy inne suche produkty nie wypadną na zewnątrz. Półki z zaokrąglonymi krawędziami są wykonane z jednego kawałka stali. Dzięki temu są łatwe w czyszczeniu i nie ma możliwości, aby pozostał jakikolwiek brud. Wysuwane półki ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Sprawiają, że wszystko co potrzebujesz będzie zawsze w zasięgu ręki. To uniwersalny system, który moze być zastosowany w dowolnym miejscu, gdzie zależy Ci na łatwym dostępie do przechowywanych przedmiotów.

Przechowuj razem butelki i przyprawy, w małej szafce z systemem Snello. Wyciągane cargo podblatowe może być wąska, wystarczy nawet 15 cm, ale ma sporo miejsca, które z powodzeniem pomieści wszystkie kuchenne przedmioty, które lubisz, a które są niezbędne podczas gotowania: olej, ocet, przyprawy, napoje i wiele innych. System ma bardzo cienkie scianki koszyków, a dno zabezpieczone jest matą antypoślizgową. Dzięki SNELLO możesz stworzyć niestandardowa szafkę na miarę swoich potrzeb!


POLECANE artykuły

Zaplanuj kuchnię
KUCHNIA KOMPAKTOWA, CZYLI MINIMUM KUCHNI MAKSIMUM WYGODY

Kuchnia kompaktowa to idealne rozwiązanie dla osób, które mają bardzo mało miejsca na jej aranżację. Rozwiązania, które są do niej przeznaczone muszą być niesłychanie praktyczne.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
MAMA RZĄDZI W KUCHNI! WSKAZÓWKI JAK ZORGANIZOWAĆ JEJ PRZESTRZEŃ

Istotną kwestią, z perspektywy mamy, jest zagospodarowanie kuchennej przestrzeni tak, aby zmieściło się w szafkach jak najwięcej produktów. Nie mniej ważna jest wygoda podczas przygotowywania posiłków, zwłaszcza kiedy poza wychowywaniem dzieci zajmujemy się także pracą zawodową.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Jak zaprojektować kuchnię? Krytyka kulinarna poleca

Magda, autorka bloga Krytyka Kulinarna szukała pomysłu na idealną kuchnię. Z naszymi systemami udało jej się stworzyć kuchnię marzeń, choć nie była to łatwa praca. Jakie systemy wybrała?

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Wycieczka z Architektem Porządku

Zapraszamy na wycieczkę po systemach do organizacji kuchni z Agnieszką Witkowską - Architektem porządku.

czytaj więcej
Zaplanuj kuchnię
Idealna kuchnia

Duża, przestronna kuchnia, w której wszystko ma swoje miejsce i jest na wyciągnięcie ręki to marzenie wielu z nas. Funkcjonalna, wygodna i piękna. Idealna kuchnia to taka, w której chcesz nie tylko gotować smakowite potrawy, ale również taka, która dostarcza przyjemności, kiedy w niej przebywasz.

czytaj więcej