ładuję stronę...
menu
DREWNO w KUCHNI
PERFEKCYJNA ORGANIZACJA
I NATURALNA ELEGANCJA

Od lat najpopularniejszy surowiec. Kojarzy się z tradycją, a jednocześnie występuje w dziesiątkach supermodnych wykończeń. Z drewna powstaje niezliczona ilość przedmiotów użytkowych, które zachwycają pięknem i funkcjonalnością. Dlatego z najszlachetniejszego drewna projektujemy i wytwarzamy elementy wyposażenia szuflad, które wyróżnia perfekcyjny i dopracowany do ostatniego detalu design.

Amerykański dąb to rodzaj drewna, które wybraliśmy jako surowiec do wytwarzania naszych wkładów do szuflad. Elementy wkładów do szuflady FinLine MosaiQ mogą być tak skomponowane i urządzone, aby dokładnie dopasowywały się do wymagań użytkownika. Mogą być szybko zmienione i dostosowane do innych szerokości lub długości szuflady. Można z łatwością łączyć różne komponenty, takie jak np. uchwyty na folię, blok na noże czy wkład utrzymujący słoiczki z przyprawami. Kilkanaście elementów pozwala stworzyć szeroką paletę organizerów, które uporządkują wnętrza szuflad, szafek czy systemów DISPENSA czy SLIM.

Największą zaletą tych modułowych elementów jest to, że umożliwiają one dowolną kombinację składowych i zamieszczenie ich w każdej szufladzie. System został zaprojektowany do szuflad o głębokości od 500 mm. Doskonale pasuje do szuflad większości producentów mebli.

Minimalistyczny z wytwornym błyskiem luksusu. Perfekcyjna organizacja i niewymuszona elegancja. Wszystko jest uporządkowane i na swoim miejscu.

W systemie FineLine MosaiQ jest miejsce na wszystko – pojemniki na sztućce, wkładki na buteleczki z przyprawami czy kapsułki do kawy. Doskonała organizacja, łatwy dostęp i pełen wgląd – to największe jego zalety.

Cokolwiek przechowujesz, butelki z napojami czy żywność paczkowaną, szuflady są najłatwiejsze do utrzymania w czystości. Wystarczy, że wysuniesz je na zewnątrz. FineLine oferuje ogromny wybór zróżnicowanych wkładów, które umożliwiają utrzymanie porządku w szufladach. Drewniany moduły mają otwory na uchwyty dzięki czemu mogą być łatwo podniesione i przeniesione. Elegancka, przenośny uchwyt na talerze to kolejny sprytny dodatek do nowoczesnej kuchni, dzięki któremu możesz łatwo przenieść talerze bez ryzyka potłuczenia.


Dębowe pudełka systemu MosaiQ wnoszą naturalny urok do najbardziej wyrafinowanej kuchni.

POLECANE artykuły

Trendy
Mała rzecz a cieszy – kilka słów o uchwytach meblowych

Nowoczesne, minimalistyczne, industrialne, klasyczne, prowansalskie, retro – rozmaite style mebli można wymieniać niemal bez końca. Uchwyty to element dekoracyjny, który często uzupełnia projekt wnętrza, nadając mu charakter niczym wisienka na torcie.

czytaj więcej
Trendy
Kuchnia sióstr ADIHD

Jakiś czas temu Milena, jedna z sióstr ADIHD, przeprowadziła się do nowego mieszkania, a efekty aranżacji zaprezentowała na blogu. Fanom bardzo przypadła do gustu nowoczesna kuchnia. Na równi z estetyką liczy się tu funkcjonalność i dobra organizacja.

czytaj więcej
Trendy
Czy pandemia zmienia podejście do ekoświadomości?

Co zmienia w naszym codziennym życiu pandemia? Zamknięcie restauracji i więcej czasu spędzonego w domach to powody do robienia większych zakupów, samodzielnego przygotowywania posiłków, a co za tym idzie - produkcji większej ilości śmieci.

czytaj więcej
Trendy
Modna kuchnia 2021: jaka będzie?

W roku 2020 większość czasu spędziliśmy w domach, a jednym z najczęściej używanych pomieszczeń bez wątpieniu była kuchnia. Jak pandemia wpłynęła na trendy kuchenne i czego możemy spodziewać się w realizacjach w 2021?

czytaj więcej
Trendy
Jak pandemia zmieniła naszą pracę?

Pandemia drastycznie zmieniła sposób i tryb pracy, czego nie byliśmy oczywiście w stanie przewidzieć O tym dowiesz się z lektury tego artykułu, a także tego, jak lepiej zorganizować pracę w domu.

czytaj więcej
Trendy
Wiosna w Twoim wnętrzu

Tegoroczna wiosna niesie nam nadzieję na przetrwanie i lepsze jutro, mimo że pandemia jest już z nami od roku i znacznie zmieniliśmy nasze zwyczaje podporządkowując się reżimom sanitarnym. Jesteśmy już jednak bogatsi w doświadczenie i dzięki temu wiemy, co zmienić w naszym codziennym życiu na korzystniejsze, aby było łatwiej.

czytaj więcej
Trendy
Trendy kuchenne 2022: odważne kolory, pomysłowe przechowywanie, spokój

Pandemia pokazała bardzo wyraźnie, jakie rozwiązania są optymalne przy długim siedzeniu w domu. I choć nie nastąpiła rewolucja w porównaniu z poprzednimi latami, niektóre obecne już wcześniej trendy bezdyskusyjnie się ugruntowały, inne zyskały na sile, a niektóre zadebiutowały. Przyjrzyjmy się im wspólnie z Dagmarą Jakubczak.

czytaj więcej
Trendy
Gra w chowanego, czyli kuchnie już nie tylko do gotowania

Kuchnie pozostają sercem domu, ale coraz mniej przypominają… kuchnie. A to dlatego, że ewoluują wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Jest to możliwe dzięki odpowiednim systemom przechowywania.

czytaj więcej
Trendy
Przegląd najnowszych trendów wnętrzarskich z Mediolanu, Targi Eurocucina 2024

Minął już miesiąc od zakończenia Tygodnia Designu w Mediolanie, a relacje z tego wydarzenia wciąż wzbudzają emocje. Tegoroczne targi obfitowały w nowości zarówno w zakresie kuchni, jak i łazienek, a także innych przestrzeni mieszkalnych.

czytaj więcej
X F