ładuję stronę...
MENU
Euro Cucina Trend Report 2018/2019

Aktualne trendy kuchenne z tegorocnych targów Euro Cucina ponownie skompletowane zostały przez redaktorów i przedstawione w 250-stronicowym „Raporcie Trendów”. Dla projektanta i architekta wnętrz ta publikacja to cenne źródło inspiracji, które z pewnością dostarczy świeżych pomysłów na urządzanie wnętrz.

 

Księga trendów jest dostępna online

czytaj online

 

W raporcie znajduje się wiele pięknych zdjęć, które zostały wykonane na stoiskach producentów kuchni. Publikacja daje kompleksowy przegląd całej obecnej oferty, dostarcza aktualnych informacji o tym, co jest nowe, piękne, funkcjonalne i wygodne w kuchni. Poszczególne propozycje aranżacji zostały pogrupowane przez twórców raportu pod 19 ogólnymi terminami, które stanowią jednocześnie odrębne rozdziały. Są to między innymi takie tematy, jak:

  • "Architektura"
  • "Materiały"
  • "Dekoracje"
  • "Organizacja"
Podział ten ułatwia poszukiwanie odpowiednich treści i sam w sobie stanowi ciekawą inspirację do projektowania.


POLECANE artykuły

Inspiracje ze świata designu
Barwy we wnętrzach - propozycja kolorów na rok 2018 wg Pantone

Pantone od lat proponuje określony zestaw kolorów, który uznaje się w modzie i wzornictwie za najbardziej aktualny wyznacznik trendów na dany rok. Publikacja informacji o kolorze roku odbędzie się w grudniu 2017 r., ale znamy już propozycje palet kolorystycznych Pantone dla wnętrzarstwa na rok 2018.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Pomysł na regał Smart Cube

System półek, który sprytnie zaaranżuje Twoje wnętrze. Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Drewno w kuchni

Od lat najpopularniejszy surowiec. Kojarzy się z tradycją, a jednocześnie występuje w dziesiątkach supermodnych wykończeń. Dlatego z najszlachetniejszego drewna projektujemy i wytwarzamy elementy wyposażenia szuflad, które wyróżnia perfekcyjny i dopracowany do ostatniego detalu design.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Jak ewoluowały kolory i materiały w ciągu ostatnich 60 lat?

Ekspozycja wystawę z targów DOMOTEX zgromadziła 40 000 fotografii z ostatnich 60 lat, które zostały przeanalizowane pod kątem architektury, urządzenia wnętrz i designu. Zobaczcie jak ewaluowało nasze podejście do kolorów i materiałów.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
FESTIWALOWE TRENDY Z MEDIOLANU

Niemal wszystkie kuchnie były z wyspą na środku. Z materiałów dominowały: marmur, drewno, blacha, kamień. A jeśli chodzi o kolory to uwagę zwracała matowa czerń – zupełne przeciwieństwo tak popularnej nadal w polskich kuchniach bieli.

czytaj więcej
Inspiracje ze świata designu
Eksplozja koloru na iSaloni

Jeśli można byłoby określić tegoroczne mediolańskie targi w ramach ekspozycji iSaloni w jednym zdaniu brzmiałoby ono: „Eksplozja koloru”. Różnorodność barw była tak ogromna, że wielu zwiedzających przyprawiała o prawdziwy zawrót głowy.

czytaj więcej