ładuję stronę...
MENU
Ile pomieści garderoba?
​​

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

Nigdy więcej pogniecionych spodni! Dzięki systemowi Lina możesz zawsze mieć pod ręką wyprasowane spodnie. Wieszaki wiszą niezależnie obok siebie na półce Libell, na której możesz umieścić swoje ulubione drobiazgi.

Wysuwany wieszak posiada drążki pokryte antypoślizgową powłoką, dzięki czemu spodnie nie zsuwają się i nie gniotą. Wieszak można wysuwać na zewnątrz szafy, by mieć swobodny dostęp do drążków.

Pojemne półki Extendo możesz z łatwością wysunąć na zewnątrz. Wystarczy jeden ruch ręki, aby sięgnąć po ulubiony sweter czy bluzę.

Z pewnością lubisz swoje szpilki i chciałabyś, aby zawsze pięknie się prezentowały. Przechowywanie obuwia jest znacznie łatwiejsze, dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów na buty, które można zamieścić na wysuwanej półce lub w szufladzie.

Półki EXTENDO idealnie sprawdzają się jako miejsce do przechowywania obuwia. To Ty decydujesz ile poziomów półek zamontujesz i jakie zachowasz pomiędzy nimi odstępy. Dodatkowe, nadstawiane półki mogą być ustawione pod trzema różnymi kątami. To idealne miejsce na buty lub akcesoria do pielęgnacji.

Przechowuj wszystkie ubrania i buty w najlepszy z możliwych sposobów. W garderobie z systemami Peka zawsze znajdziesz swoją ulubioną sukienkę, spodnie, krawat czy pasek.

Nie zawsze w garderobie masz do wszystkiego łatwy dostęp. Czasami trzeba wspiąć się wyżej, aby sięgnąć do najwyższej półki. Skorzystaj z praktycznej drabinki STEPOLO.


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej