ładuję stronę...
MENU
JEJ WYSOKOŚĆ
KUCHNIA
​​

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń?

Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

Zabudowa niemal pod sam sufit to pakowne carga, które pomieszczą dosłownie wszystko. Wykorzystaj każdy centymetr przestrzeni, dzięki pakownemu systemowi Tandem. To rekordzista w kategorii pojemności i łatwości pakowania.

W każdym domu przechowuje się dużo żywności. Produkty wymagające chłodzenia odruchowo umieszczamy w lodówce. Suche produkty rozproszone są często w wielu różnych szafkach, co powoduje chaos. W systemie Tandem żywność możesz przechowywać na półkach wewnętrznych i na drzwiach.

Blok wysokiej zabudowy, gdzie jest ekspres do kawy, to miejsce dla małego TANDEMU, na akcesoria baristy i słodycze.

Zastanawiasz się gdzie przechowywać naczynia i zastawę? Przedstawiamy system Pleno, który możesz z łatwością całkowicie wysunąć na zewnątrz. Otwórz front i zobacz zawartość! Dzięki zaokrąglonym narożnikom czyszczenie jest naprawdę proste. Brak relingów z przodu kosza jest plusem bo można łatwo wstawić ciężkie przedmioty. Możesz też łatwo zablokować naczynia magnetycznymi podziałkami lub relingami. W każdej chwili możesz zmienić rozstawienie półek, aby włożyć większy przedmiot. Półki w linii koszy Fioro mają drewniane barierki z przodu. To atrakcyjne wyposażenie całkowicie zmienia wygląd szafek.

Funkcjonalny i praktyczny wyciąg Convoy Premio, z systemem eTouch, to idealne miejsce do przechowywania naczyń i produktów żywnościowych. Dotknij frontu i przekonaj się, jak łatwo wysuwa się na zewnątrz. Dzięki systemom płynnego otwierania i bezpiecznego hamowania masz pewność, że wszystko zawsze będzie na swoim miejscu i nie przewróci się.

Nawet jeśli masz małą kuchnię, wysokie szafki sprawią, że przestrzeń przechowywania będzie ogromna! Spójrz na Dispensę, idealną do wąskich modułów. Jest tak pojemna, że zmieścisz w niej wszystkie suche zapasy i tak pomysłowa, że pasuje nawet do wąskiej szafki.

Dispensa dostosowuje się do Twojego stylu! Możesz wybrać kosz spośród trzech różnych, modnych linii. Tak jak chcesz. Tak jak lubisz.

DISPENSA zmieści się nawet do szafki o szerokości frontu 150mm. Co więcej, na tak wąskich koszykach zmieszczą się nawet 2 litrowe butelki. Produkty mogą być zablokowane magnetycznymi podziałkami.

Zobacz jak perfekcyjnie wykonane są kosze! Dno półek pokryte jest antypoślizgową powłoką, która zapobiega przesuwaniu się produktów.

Dzięki systemowi pojemników Depotline i YouboXx stworzysz nowy wymiar ergonomii w Twojej kuchni. Przedmioty pokrewne powinny znajdować się blisko siebie, a to uzyskasz dzięki pomysłowi na podział wnętrza szafki.

W wyciągu SNELLO możesz umieścić oleje i przyprawy, a dzięki przegródkom wszystko zawsze będzie na swoim miejscu.

Jej Wysokość Kuchnia jest do Twoich usług!


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej