ładuję stronę...
menu
JEJ WYSOKOŚĆ
KUCHNIA
​​

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń?

Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

Zabudowa niemal pod sam sufit to pakowne carga, które pomieszczą dosłownie wszystko. Wykorzystaj każdy centymetr przestrzeni, dzięki pakownemu systemowi Tandem. To rekordzista w kategorii pojemności i łatwości pakowania.

W każdym domu przechowuje się dużo żywności. Produkty wymagające chłodzenia odruchowo umieszczamy w lodówce. Suche produkty rozproszone są często w wielu różnych szafkach, co powoduje chaos. W systemie Tandem żywność możesz przechowywać na półkach wewnętrznych i na drzwiach.

Blok wysokiej zabudowy, gdzie jest ekspres do kawy, to miejsce dla małego TANDEMU, na akcesoria baristy i słodycze.

Zastanawiasz się gdzie przechowywać naczynia i zastawę? Przedstawiamy system Pleno, który możesz z łatwością całkowicie wysunąć na zewnątrz. Otwórz front i zobacz zawartość! Dzięki zaokrąglonym narożnikom czyszczenie jest naprawdę proste. Brak relingów z przodu kosza jest plusem bo można łatwo wstawić ciężkie przedmioty. Możesz też łatwo zablokować naczynia magnetycznymi podziałkami lub relingami. W każdej chwili możesz zmienić rozstawienie półek, aby włożyć większy przedmiot. Półki w linii koszy Fioro mają drewniane barierki z przodu. To atrakcyjne wyposażenie całkowicie zmienia wygląd szafek.

Funkcjonalny i praktyczny wyciąg Convoy Premio, z systemem eTouch, to idealne miejsce do przechowywania naczyń i produktów żywnościowych. Dotknij frontu i przekonaj się, jak łatwo wysuwa się na zewnątrz. Dzięki systemom płynnego otwierania i bezpiecznego hamowania masz pewność, że wszystko zawsze będzie na swoim miejscu i nie przewróci się.

Nawet jeśli masz małą kuchnię, wysokie szafki sprawią, że przestrzeń przechowywania będzie ogromna! Spójrz na Dispensę, idealną do wąskich modułów. Jest tak pojemna, że zmieścisz w niej wszystkie suche zapasy i tak pomysłowa, że pasuje nawet do wąskiej szafki.

Dispensa dostosowuje się do Twojego stylu! Możesz wybrać kosz spośród trzech różnych, modnych linii. Tak jak chcesz. Tak jak lubisz.

DISPENSA zmieści się nawet do szafki o szerokości frontu 150mm. Co więcej, na tak wąskich koszykach zmieszczą się nawet 2 litrowe butelki. Produkty mogą być zablokowane magnetycznymi podziałkami.

Zobacz jak perfekcyjnie wykonane są kosze! Dno półek pokryte jest antypoślizgową powłoką, która zapobiega przesuwaniu się produktów.

Dzięki systemowi pojemników Depotline i YouboXx stworzysz nowy wymiar ergonomii w Twojej kuchni. Przedmioty pokrewne powinny znajdować się blisko siebie, a to uzyskasz dzięki pomysłowi na podział wnętrza szafki.

W wyciągu SNELLO możesz umieścić oleje i przyprawy, a dzięki przegródkom wszystko zawsze będzie na swoim miejscu.

Jej Wysokość Kuchnia jest do Twoich usług!


POLECANE artykuły

Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Jak to zrobić, żeby gotować z przyjemnością

Lubisz gotować i chcesz dowiedzieć się jak zrobić, aby gotować z przyjemnością? Sama gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują.

czytaj więcej
Video Blog
Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Dobra organizacja!

Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Szybkość, dobra organizacja i pewność, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty wiesz, gdzie to jest.

czytaj więcej
Video Blog
Jak łatwo rozpakować zakupy z PEKĄ

Przechowywanie dużych zapasów żywności, robienie listy zakupów tak, aby nie dublować produktów to zawsze spory problem. Jak sobie z nim poradzić?

czytaj więcej
Video Blog
Jak stworzyć perfekcyjną atmosferę podczas randki?

Jak stworzyć nastrojowej atmosfery podczas randki w domu i jednoczesne zaserwować potrawy i wino, zwłaszcza jeśli chcesz perfekcyjnie wyglądać w sukience wieczorowej. Rozwiązaniem problemu jest wcześniejsze przygotowanie potraw, sztućców i akcesoriów, przechowywanie ich w szafkach Peka zapewni Ci komfortową sytuację – wyjęcie jedzenia i naczyń zajmie minimum czasu i nie zepsuje Twojego wyglądu.

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 1): MAKARON TAJSKI

Kochacie gotować? Jeśli tak, to ten film jest dla Was! Przygotuj się na podróż smaków do tajskiej kuchni, gdzie odkryjesz wraz z nową serią “Gotuj z PEKA” tajemnice przygotowania wyjątkowego dania – tajskiego makaronu!

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 2): POTRAWY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jeżeli szukasz inspiracji do potraw wielkanocnych, to trafiłeś we właściwe miejsce! Zapraszamy na drugi odcinek serii Gotuj z PEKA, gdzie odkrywamy sekrety kuchni wielkanocnej!

czytaj więcej
X F