ładuję stronę...
MENU
​​

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i możesz zrelaksować się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

Twoje ulubione kosmetyki i perfumy to najcenniejsze skarby łazienki. Efektowna szafka Climber z przepiękną szklaną żaluzją, to idealne miejsce, w którym możesz je schować i jednocześnie mieć zawsze na wyciągnięcie ręki.

Praktyczna szafka Picanto, to doskonałe miejsce na kosmetyki i akcesoria. Szafka otwiera się z łatwością i cicho domyka, umożliwiając błyskawiczny przegląd całej zawartości.

Wyciągi wysokie sprawiają, że nawet w łazience możesz zyskać dodatkową przestrzeń na przechowywanie ręczników czy pościeli. Spójrz jak sporo możesz zmieścić wewnątrz szafek z systemem Pleno!

System Extendo wielokrotnie udowadniał swoją uniwersalność - nie może go zabraknąć również w łazience! Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz dużo przestrzeni na przechowywanie zapasowych ręczników, papieru toaletowego czy środków czystości!

Uchylny kosz na bieliznę umieszczony w dolnej szafce, to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu uporządkujesz i zaplanujesz domowe pranie. Wystarczy odchylić drzwi i masz natychmiastowy dostęp do zawartości. Pranie możesz również przechowywać w dużym koszu na kółkach, który możesz ustawić w dowolnym miejscu.

Praktyczny wyciąg Snello, do szafki dolnej, doskonale sprawdzi się do przechowywania środków czystości. Cargo można wyciągnąć na zewnątrz i mieć łatwy dostęp do całej zawartości.

Wkład Scoop to idealny pomysł na urządzenie szuflad w szafce łazienkowej i uporządkowanie przechowywanych przedmiotów.

Systemy i akcesoria łazienkowe mają szczególną rolę – powinny być nie tylko estetycznie zaprojektowane, ale również funkcjonalne i solidne. Nasze rozwiązania są nie tylko pomysłowe i trwałe, ale również ergonomiczne. Zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Cieszą oko pięknym designem i ułatwiają zachowanie nieskazitelnej czystości w Twojej łazience!


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej