ładuję stronę...
MENU
Magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby! W narożnikach możesz zamieścić pakowne i niezwykle praktyczne systemy. Czasy trudno dostępnych półek należą już do przeszłości. Nowoczesne szafki narożne, które dzięki przemyślanym mechanizmom wysuwają się w całości na zewnątrz, pozwalają wykorzystać całą przestrzeń narożnika.

System Le Mans jest naprawdę niezwykły. Dostępny jest w wersji podblatowej i wysokiej, dzięki czemu możesz jeszcze więcej zmieścić w narożniku! Opływowy kształt półki nie tylko przypomina słynny tor wyścigowy Le Mans we Francji, ale jest przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem, które umożliwia niesłychanie łatwe wyciągnięcie półki na zewnątrz. Wystarczy jeden ruch ręki, a cała zawartość znajduje się w Twoim zasięgu. Idealne miejsce na schowanie garnków i patelni, zwłaszcza, że półki wytrzymają obciążenie nawet do 25 kg. Le Mans występuje w różnych liniach kolorystycznych – odcieniach bieli połączonej z chromem, w kolorach szarości i antracytu.

Masz w kuchni tzw. ślepy narożnik i nie wiesz, jak go wykorzystać? Skorzystaj z systemu Magic Corner Comfort i ciesz się jeszcze większą przestrzenią przechowywania! Narożnik sam do ciebie wyjedzie, wystarczy, że lekko pociągniesz ręką uchwyt ramy i odchylisz go w bok do kąta prostego, a wewnętrzne kosze automatycznie przesuną się w miejsce przednich. Dalej możesz je ręcznie wysunąć na zewnątrz szafki. Koniec z nurkowaniem! Idealne rozwiązanie, jeśli przechowujemy duże ilości małego sprzętu AGD w kwadratowych opakowaniach.

W systemie Magic-Corner Standard pociągnięcie frontu sprawia, że kosze wyjeżdżają płynnie do przodu. Jedną ręką wysuwasz, a drugą ręką sięgasz! Przeznaczony w szczególności do węższych frontów ze względu na pojemniejsze kosze wewnętrzne, które są większe niż światło frontu.

Systemy narożne Peka sprawiają, że narożniki stają się idealnym miejscem do przechowywania garnków i naczyń. Warto się z nimi zaprzyjaźnić i wykorzystać ich ogromną przestrzeń.


POLECANE artykuły

Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej