ładuję stronę...
MENU
​​

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

Pralnia w nowoczesnym wydaniu nie musi się kojarzyć z nieciekawym, zagraconym pomieszczeniem! Elementy wyposażenia można zakryć składanymi drzwiami HAWA. Dzięki zastosowaniu systemów Peka pomieszczenie zyskuje na ergonomii i funkcjonalności. Może być ciekawie zaprojektowane, cieszyć oko minimalistycznym designem, wykonanych z dbałością o detale elementów.

W pralni potrzebujesz dużo miejsca, aby móc przechowywać puszyste ręczniki do kąpieli czy pościel. Najlepszym rozwiązaniem, które umożliwi Ci maksymalne wykorzystanie przestrzeni i jednoczesne zagospodarowanie narożników, jest system Le Mans. Nasze flagowe rozwiązanie można zastosować w zupełnie innym układzie. Łącząc system wysoki i niski w pralni, uzyskaliśmy wysoki pion składający się aż z sześciu wysuwanych półek.

Pralnia to miejsce nie tylko na pralkę i suszarkę. Uchylne kosze na bieliznę pomagają uporządkować pranie. Deska do prasowania to ważny element wyposażenia. Jak sprawić, aby nie zajmowała dużo miejsca i nie trzeba było jej chować za szafkami? Z pomocą przychodzi ergonomiczne rozwiązanie składanej deski do prasowania z przystawką do prasowania rękawów, którą możesz z łatwością schować do szuflady.

Półka Extendo słynie z uniwersalnych zastosowań. To prawdziwy ekspert do zadań specjalnych. Tym razem znajduje zastosowanie w pralni, nad pralką czy suszarką. Można na niej przechowywać płyny, proszki do prania i inne detergenty. Dzięki zastosowaniu półek Extendo w różnych szerokościach, nawet wysoko przechowywane produkty masz zawsze pod ręką.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca na środki czystości, z powodzeniem możesz zastosować dedykowany wyciąg na detergenty, który zmieści się w dolnej szafce. Dzięki temu możesz w każdym momencie wyciągnąć wszystkie niezbędne środki czystości na zewnątrz i użyć ich w zależności od potrzeb.


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film szuflady pełne skarbów

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej