ładuję stronę...
MENU
Szuflada pełna skarbów
​​

Co kryje w sobie szuflada? Łyżki, widelce, noże, chochelki – to prawdziwe skarby! Trzeba zadbać, aby zawsze były pod ręką. Odpowiednia organizacja zapewni porządek!

Wkład SKY doskonale przechowuje nie tylko standardowe sztućce, ale również większe łyżki, w dużych komorach. Większe komory możesz podzielić na mniejsze, za pomocą przegródek.

Jeśli potrzebujesz głębokich, wyraźnie wyodrębnionych komór do przechowywania sztućców, wybierz wkład Futura z zaokrąglonymi kształtami. Futura posiada specjalnie wyprofilowane miejsce na chochle.

Wkład na sztućce Exzellent to prawdziwa elegancja w szufladzie! Wykonany jest z tworzywa w kolorze grafitu z połyskiem imitującym carbon.

Wkład Scoop umożliwia indywidualne ustawienie wielkości komór, tak jak lubisz. Możesz dowolnie zestawiać ze sobą małe i duże przegródki. Poprzeczne ustawienie komór sprawia, że sztućce nie obijają się o ścianki, nie hałasują i nie niszczą wkładu.

Separado to wkład, który wyznacza nowe podejście do organizacji zawartości szuflad. Możesz wybrać typ wytłoczki w zależności od Twoich potrzeb: wkładkę na przyprawy, na sztućce lub taki, który za pomocą przegródek zorganizujesz tak, jak chcesz. To idealne rozwiązanie do przechowywania przypraw w butelkach. W szerokich szufladach możesz zastosować dwie wytłoczki połączone z matą antypoślizgową.

Drewniane wkłady do szuflad nie tylko wspaniale wyglądają, podkreślają naturalny urok dębu, ale są również niezwykle ergonomiczne. Elementy mogą być łączone i ułożone w taki sposób, by spełniać twoje wymagania.

Maty antypoślizgowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zabezpiecza wnętrze szuflad. Zapobiega przesuwaniu się przedmiotów i dodatkowo wytłumia odgłosy odkładania. Są dostępne w różnych kolorach i ciekawych teksturach.

Zastanawiasz się jak przechowywać talerze, aby mieć je zawsze pod ręką i łatwo wyjmować bez wyciągania całego stosu? Włóż je do szuflady! Ergonomiczny kształt wkładu utrzymuje talerze w pionie.

Mata Ago Protect idealnie nadaje się do szafki zlewozmywakowej, ponieważ zatrzymuje wyciekające płyny, zapobiegając zawilgoceniu.

Wkłady, wytłoczki, maty antypoślizgowe to akcesoria, dzięki którym skarby w Twoich szufladach są zawsze bezpiecznie przechowywane i dostępne na wyciągnięcie ręki.


POLECANE artykuły

Video Blog
Film magiczny narożnik

W jaki sposób zagospodarować narożniki w kuchni, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w tak kłopotliwych miejscach? Mamy na to sposoby!

czytaj więcej
Video Blog
Film Łazienka pełna pomysłów

Łazienka to Twoje królestwo, w którym codziennie pielęgnujesz urodę i zrelaksujesz się po trudnym dniu. Zadbaj nie tylko o klimatyczny wystrój, piękny zapach, ale również o funkcjonalne rozwiązania, które sprawią, że każda wizyta w łazience będzie przyjemnością.

czytaj więcej
Video Blog
Film jej wysokość kuchnia

Przestrzeń, funkcjonalność i przejrzystość. Zawsze łatwy dostęp, perfekcyjna organizacja i ergonomia. Brzmi jak kuchnia marzeń? Poznaj kuchnię wyposażoną w systemy PEKA, a przekonasz się, że marzenia się spełniają!

czytaj więcej
Video Blog
Film ile pomieści garderoba

Marzysz o tym, aby mieć dużo miejsca na przechowywanie sukienek, spodni czy butów? Policz ilu różnych szaf potrzebujesz, a my przedstawimy Ci fantastyczny pomysł jak urządzić praktyczną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie ubrania i buty całej Twojej rodziny!

czytaj więcej
Video Blog
Film HOOME OFFICE CZYLI DZIŚ PRACUJĘ W DOMU

Pracujesz w domu? Jeśli potrzebujesz funkcjonalnie urządzonego biura, które nie zajmuje dużo powierzchni, skorzystaj z naszych rozwiązań. Ułatwią ci pracę!

czytaj więcej
Video Blog
Film Pralnia, czyli praktyczne rozwiązania dla Twojej wygody

Nowoczesna pralnia wyposażona w akcesoria i systemy Peka zmienia całkowicie sposób myślenia o domowym praniu. Dzięki przemyślanemu projektowi jest ono nie tylko szybsze, ale również przyjemniejsze, bardziej niż mogłabyś pomyśleć!

czytaj więcej
Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Rzut rożny, czyli Le Mans vs. Magic Corner

Jak efektywnie zorganizować kuchenny narożnik, by nie był on martwą strefą? Takie pytanie zada sobie każdy, kto „z głową” opracowuje plan kuchni. Narożnik to trudno dostępne miejsce, często niewykorzystywane, kłopotliwe i pomijane, a przecież wcale nie musi tak być!

czytaj więcej