ładuję stronę...
menu
GOTUJ Z PEKA (odc. 1): TAJSKI MAKARON

Szef Kuchni Andrzej Gołąbek z restauracji Republika Róż w Poznaniu zabierze Was w podróż kulinarną, podczas której nie tylko odkryjesz sekrety tego wyjątkowego dania, ale także poznasz, jak systemy PEKA mogą uczynić Twoją kuchnię sercem Waszego domu.

PEKA sprawi, że gotowanie stanie się samą przyjemnością i symbolem dobrego spędzania czasu, dzięki funkcjonalności i dobrej organizacji! Przygotowanie posiłku staje się łatwiejsze i bardziej efektywne dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu przestrzeni.

Gotowi na wyzwanie? Zobacz, jak przygotować tajski makaron i zainspiruj się kulinarnymi talentami!

Najpierw składniki:

SKŁADNIKI NA MAKARON: MARYNATA:  ​​

Przygotowanie:

Andrzej Gołąbek: Mistrz Kuchni z Republiki Róż

Niepowtarzalny smak naszych kulinarnych podróży nie byłby możliwy bez Szefa Kuchni - Andrzeja Gołąbka. Jego pasja do gotowania i kreatywność sprawiają, że każde danie staje się dziełem sztuki kulinarnej. Andrzej Gołąbek jest nie tylko utalentowanym kucharzem, ale również właścicielem i głównym szefem kuchni w renomowanej restauracji "Republika Róż" w malowniczym Poznaniu.

W ramach cyklu "Gotuj z PEKA", Andrzej dzieli się nie tylko sekretami tajskiego makaronu, ale także swoją pasją do gotowania. Jego głęboka wiedza kulinarna i umiejętność przekazywania jej zarażają naszą kuchnię entuzjazmem i smakiem. Od razu zdradzimy, ze to nie jedyne danie, które razem ugotujemy.

Za wspólną realizację projektu dziękujemy agencji 4font oraz Wideo ADHD.


POLECANE artykuły

Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Jak to zrobić, żeby gotować z przyjemnością

Lubisz gotować i chcesz dowiedzieć się jak zrobić, aby gotować z przyjemnością? Sama gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują.

czytaj więcej
Video Blog
Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Dobra organizacja!

Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Szybkość, dobra organizacja i pewność, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty wiesz, gdzie to jest.

czytaj więcej
Video Blog
Jak łatwo rozpakować zakupy z PEKĄ

Przechowywanie dużych zapasów żywności, robienie listy zakupów tak, aby nie dublować produktów to zawsze spory problem. Jak sobie z nim poradzić?

czytaj więcej
Video Blog
Jak stworzyć perfekcyjną atmosferę podczas randki?

Jak stworzyć nastrojowej atmosfery podczas randki w domu i jednoczesne zaserwować potrawy i wino, zwłaszcza jeśli chcesz perfekcyjnie wyglądać w sukience wieczorowej. Rozwiązaniem problemu jest wcześniejsze przygotowanie potraw, sztućców i akcesoriów, przechowywanie ich w szafkach Peka zapewni Ci komfortową sytuację – wyjęcie jedzenia i naczyń zajmie minimum czasu i nie zepsuje Twojego wyglądu.

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 2): POTRAWY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jeżeli szukasz inspiracji do potraw wielkanocnych, to trafiłeś we właściwe miejsce! Zapraszamy na drugi odcinek serii Gotuj z PEKA, gdzie odkrywamy sekrety kuchni wielkanocnej!

czytaj więcej
X F