ładuję stronę...
menu
JAK STWORZYĆ PERFEKCYJNĄ RANDKĘ W DOMU?

Perfekcyjna randka w domu? To możliwe! Jeśli dobrze przemyślisz co chcesz podać - wszystko się uda!

Jak stworzyć nastrojowej atmosfery podczas randki w domu i jednoczesne zaserwować potrawy i wino, zwłaszcza jeśli chcesz perfekcyjnie wyglądać w sukience wieczorowej. Rozwiązaniem problemu jest wcześniejsze przygotowanie potraw, sztućców i akcesoriów, przechowywanie ich w szafkach Peka zapewni Ci komfortową sytuację – wyjęcie jedzenia i naczyń zajmie minimum czasu i nie zepsuje Twojego wyglądu.

Zobacz video

Przede wszystkim porządek na blacie 

Przede wszystkim muszę zadbać o to, aby na blacie było czysto – dlatego wytrę go ręcznikiem jednorazowym. Zawsze stoi na blacie w specjalnym organizerze Piuro, a płyn czyszczący przechowuję w małej szafce Pinello, która zawsze jest pod ręką. ​

Sushi przygotowałam wcześnie, a teraz...

 

Nakryję dla nas na wyspie – talerze i kieliszki mam w Pleno, skąd łatwo i szybko mogę je wyjąć. Sztućce (pałeczki) zawsze przechowuję w szufladzie z drewnianymi skrzynkami, które są idealne do przechowywania nietypowych akcesoriów. Serwetki i bambusowe podkładki przechowuję na półkach Extendo, które są tak uniwersalne w zastosowaniu, że pasują do każdego rodzaju szafki i zawartości.


POLECANE artykuły

Video Blog
Jak codzienne gotowanie może stać się przyjemnością?

Funkcjonalność i dobra organizacja podstawą sprawnego i szybkiego gotowania. W tym jednym zdaniu pozornie wszystko wydaje się proste i zrozumiałe – co jednak kryje się za tymi hasłami?

czytaj więcej
Video Blog
Jak to zrobić, żeby gotować z przyjemnością

Lubisz gotować i chcesz dowiedzieć się jak zrobić, aby gotować z przyjemnością? Sama gotuję szybciej, dzięki temu, że systemy Peka idealnie ze mną współpracują.

czytaj więcej
Video Blog
Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Dobra organizacja!

Co jest najważniejsze rano przed wyjściem do pracy lub szkoły? Szybkość, dobra organizacja i pewność, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty wiesz, gdzie to jest.

czytaj więcej
Video Blog
Jak łatwo rozpakować zakupy z PEKĄ

Przechowywanie dużych zapasów żywności, robienie listy zakupów tak, aby nie dublować produktów to zawsze spory problem. Jak sobie z nim poradzić?

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 1): MAKARON TAJSKI

Kochacie gotować? Jeśli tak, to ten film jest dla Was! Przygotuj się na podróż smaków do tajskiej kuchni, gdzie odkryjesz wraz z nową serią “Gotuj z PEKA” tajemnice przygotowania wyjątkowego dania – tajskiego makaronu!

czytaj więcej
Video Blog
Gotuj z PEKĄ (odc. 2): POTRAWY WIELKANOCNE

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, jeżeli szukasz inspiracji do potraw wielkanocnych, to trafiłeś we właściwe miejsce! Zapraszamy na drugi odcinek serii Gotuj z PEKA, gdzie odkrywamy sekrety kuchni wielkanocnej!

czytaj więcej
X F