ładuję stronę...
MENU

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu w sztućcach czy drobnych naczyniach do gotowania, ale przede wszystkim sprawia, że wszystkie niezbędne przyrządy nie gubią się i mamy je zawsze pod ręką.

Warto w przemyślany sposób zorganizować szufladę, korzystając z rozwiązań dostarczanych przez Pekę, które powstały z myślą o wygodzie i ergonomii w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SKY to solidna konstrukcja, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach.

Ergonomiczne, pionowe podziały wraz z wyodrębnionymi komorami, jakie zostały zaprojektowane we wkładzie FUTURA, zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni szuflady. Są poręczne i łatwe w obsłudze. Wnętrze można z łatwością dostosować do przechowywanych sztućców i drobnych akcesoriów. Wraz z wkładem dostępne są przegródki, dzięki którym można indywidualnie podzielić wewnętrzne komory, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Wkład na sztućce EXZCELLENT został zaprojektowany w taki sposób, aby pomieścić różne naczynia, jak np.: łyżki do nakładania sałatek, chochle, wałki do ciasta oraz akcesoria o zróżnicowanych kształtach. Dzięki swej funkcjonalności pozwala na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie, nawet w przypadku niezwykle różnorodnych przedmiotów. Wielkości komór we wkładzie mogą być indywidualnie zestawiane, zgodnie z preferencjami użytkownika. Komory tworzone są przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Wkład wykonany został z polistyrenu o grubości 2,5 mm. Poprzeczne przegródki gwarantują większą wytrzymałość, ponieważ ostre przedmioty, takie jak np. noże, nie uderzają każdorazowo o krawędzie podczas otwierania szuflady.

Wytłoczki są bardzo wygodne w zastosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całej szuflady, na szerokości od 30 do 120 cm.

Nowość w naszej ofercie wytłoczki SEPARADO , które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna, interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy, sztućce lub wkład, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm i może być docinany na głębokość, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do różnych szuflad. Dodatkowo, można tworzyć własne kombinacje i zestawiać jeden lub więcej wkładów ze sobą lub z matą antypoślizgową.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku talerzy są specjalne wkłady, które umożliwiają łatwe przechowywanie ich w szufladzie. Sprawiają one, że nawet delikatne, porcelanowe talerze są zawsze dobrze zorganizowane, łatwe do odnalezienia i wyjęcia z szuflady. Niezależnie od wielkości zawsze się zmieszczą. Przejrzyście skonstruowany układ zapewnia, że ulubiony talerz zawsze jest w zasięgu Twojej ręki.

Maty antypoślizgowe, które zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem ułatwiając tym samym utrzymanie czystości, to bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można ją wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Można docinać je do odpowiedniego wymiaru. Mata zapobiega przesuwaniu się przechowywanych wewnątrz szuflady przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni. Dodatkowo podczas otwierania i zamykania szuflad wytłumia dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty są dostępne w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza i poprawiają estetykę wewnątrz szuflad. Możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości, aby stworzyć swoją indywidualną kompozycję.

Specjalna mata AGO-PROTECT pozwala zachować czystość w szafkach zlewozmywakowych. Posiada specjalnie wyprofilowane wytłoczki, które umożliwiają zatrzymanie wyciekających płynów.w, dzięki czemu szafka jest skutecznie zabezpieczona przed zawilgoceniem.


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy łazienkę!

Łazienka to miejsce, które powinno błyszczeć. Bez dwóch zdań!

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy garderobę!

Wielu z nas najbardziej nie lubi porządkowania ubrań w szafach. O ile sprzątanie w kuchni jest często wykonywaną czynnością, o tyle szafy z ubraniami zdecydowanie rzadziej sprzątamy. Jednak źle przechowywane buty mogą się odkształcić, podobnie garnitury czy marynarki.

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki -sprzątamy kuchnię!

Sprzątamy najpierw kuchnię. Tego roku mamy ku temu tak naprawdę podwójną okazję – po pierwsze wiosna to idealny, coroczny moment na porządki a po drugie lepiej teraz zostać w domu i zająć się tym, na co nigdy nie mamy czasu, czyli na gruntowne porządki w najgłębszych zakamarkach.

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchnia gotowa na jesień

Tegoroczna aura póki co jest dla nas łaskawa. Najwyższy jednak czas, by zreorganizować dom i uwić sobie „przytulne gniazdo” na długie jesienne i zimowe wieczory. Jak przygotować kuchnię na jesień, by był to czas, w którym z przyjemnością będziemy wracać do smaków lata i gotować pyszne, rozgrzewające potrawy? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Śmieciowy poradnik

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Akcja segregacja

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Jak spędzić w domu tegoroczne święta w komforcie

Tegoroczne święta, a w szczególności sylwester będą jednak inne z powodu panujących restrykcji epidemiologicznych. W czasie pandemii z pewnością zmieniły się już po części zwyczaje zakupowe i nawyki związane z gotowaniem i przechowywaniem żywności.

czytaj więcej
Pomysł na...
Uwolnij przestrzeń w kuchni

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Wybór szafek kuchennych nigdy nie jest prostym zadaniem. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu modułów i odpowiednim systemom wyposażenia ich wnętrz możesz osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce. Wysuwane półki Extendo są świetna alternatywą do tradycyjnych półek.

czytaj więcej
Pomysł na...
Posprzątane i schowane

Utrzymywanie czystości i porządku w domu jest zawsze niemałym wyzwaniem. Począwszy od inwestycji, wydawałoby się banalnych, ale jednak – w chemię domową, czy nowoczesny odkurzacz, a skończywszy na organizacji czasu oraz przechowywaniu środków czystości i większych bądź mniejszych akcesoriów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

Wyobraź sobie, że wracasz z dużą ilością zakupów na rodzinną imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub zapasem na cały tydzień. Musisz je szybko rozpakować i schować, bo zaraz czekają na Ciebie inne obowiązki. Brzmi znajomo? Z pewnością.

czytaj więcej