ładuję stronę...
MENU

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu w sztućcach czy drobnych naczyniach do gotowania, ale przede wszystkim sprawia, że wszystkie niezbędne przyrządy nie gubią się i mamy je zawsze pod ręką.

Warto w przemyślany sposób zorganizować szufladę, korzystając z rozwiązań dostarczanych przez Pekę, które powstały z myślą o wygodzie i ergonomii w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SKY to solidna konstrukcja, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach.

Ergonomiczne, pionowe podziały wraz z wyodrębnionymi komorami, jakie zostały zaprojektowane we wkładzie FUTURA, zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni szuflady. Są poręczne i łatwe w obsłudze. Wnętrze można z łatwością dostosować do przechowywanych sztućców i drobnych akcesoriów. Wraz z wkładem dostępne są przegródki, dzięki którym można indywidualnie podzielić wewnętrzne komory, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Wkład na sztućce EXZCELLENT został zaprojektowany w taki sposób, aby pomieścić różne naczynia, jak np.: łyżki do nakładania sałatek, chochle, wałki do ciasta oraz akcesoria o zróżnicowanych kształtach. Dzięki swej funkcjonalności pozwala na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie, nawet w przypadku niezwykle różnorodnych przedmiotów. Wielkości komór we wkładzie mogą być indywidualnie zestawiane, zgodnie z preferencjami użytkownika. Komory tworzone są przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Wkład wykonany został z polistyrenu o grubości 2,5 mm. Poprzeczne przegródki gwarantują większą wytrzymałość, ponieważ ostre przedmioty, takie jak np. noże, nie uderzają każdorazowo o krawędzie podczas otwierania szuflady.

Wytłoczki są bardzo wygodne w zastosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całej szuflady, na szerokości od 30 do 120 cm.

Nowość w naszej ofercie wytłoczki SEPARADO , które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna, interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy, sztućce lub wkład, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm i może być docinany na głębokość, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do różnych szuflad. Dodatkowo, można tworzyć własne kombinacje i zestawiać jeden lub więcej wkładów ze sobą lub z matą antypoślizgową.

Ciekawym rozwiązaniem w przypadku talerzy są specjalne wkłady, które umożliwiają łatwe przechowywanie ich w szufladzie. Sprawiają one, że nawet delikatne, porcelanowe talerze są zawsze dobrze zorganizowane, łatwe do odnalezienia i wyjęcia z szuflady. Niezależnie od wielkości zawsze się zmieszczą. Przejrzyście skonstruowany układ zapewnia, że ulubiony talerz zawsze jest w zasięgu Twojej ręki.

Maty antypoślizgowe, które zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem ułatwiając tym samym utrzymanie czystości, to bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można ją wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Można docinać je do odpowiedniego wymiaru. Mata zapobiega przesuwaniu się przechowywanych wewnątrz szuflady przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni. Dodatkowo podczas otwierania i zamykania szuflad wytłumia dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty są dostępne w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza i poprawiają estetykę wewnątrz szuflad. Możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości, aby stworzyć swoją indywidualną kompozycję.

Specjalna mata AGO-PROTECT pozwala zachować czystość w szafkach zlewozmywakowych. Posiada specjalnie wyprofilowane wytłoczki, które umożliwiają zatrzymanie wyciekających płynów.w, dzięki czemu szafka jest skutecznie zabezpieczona przed zawilgoceniem.


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Przechowywanie w salonie

Zdecydowanie lepiej będzie przechowywać np. zastawę kawową czy kieliszki do wina w salonie niż w szafkach w kuchni, ponieważ tam ich częściej potrzebujemy. Z myślą o przechowywaniu w salonie zostały stworzone pewne rozwiązania, które zdecydowanie to ułatwiają.

czytaj więcej
Pomysł na...
Ukryte biuro, czyli jak zaaranżować miejsce do pracy w mieszkaniu

Strefę biurową można jednak zorganizować nawet na niewielkiej powierzchni, wystarczy zastosować kilka nowoczesnych systemów meblowych. Nie zawsze możliwe jest wygospodarowanie osobnego gabinetu do pracy ze względu na niewielki metraż mieszkania.

czytaj więcej
Pomysł na...
ZABAWA W "CHOWANEGO" TYLKO W DOBRZE ZORGANIZOWANEJ GARDEROBIE

Szafa z funkcją garderoby to niezwykle pojemny temat. Nie oszukujmy się, w polskich realiach rzadko kto może pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia i urządzenie w nim garderoby. Co zrobić, żeby nasze szafy, nawet te najmniejsze, pomieściły wszystkie nasze ubrania i buty?

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchenny Le Mans

Co wspólnego ze sobą ma aranżacja kuchni i wyścigi samochodowe? Wbrew pozorom wiele.

czytaj więcej
Pomysł na...
SpaceFlexx przetestowany!

Zdecydowaliśmy się oddać system SpaceFlexx do testów Katarzynie Szostakowskiej, która prowadzi bloga PoliszDesign by Kate&Co. Jak wypadł nasz system?

czytaj więcej