ładuję stronę...
MENU
TARGI DREMA
W POZNANIU
JUŻ 15.09.2020

Targi DREMA w Poznaniu to najbardziej wyczekiwane wydarzenie w sektorze przemysłu drzewno-meblaskiego. Od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród małych firm jak i liderów rynku, dzięki czemu na targach wyznaczane są kierunki rozwoju na cały sektor.

Targi Drema odbędą się od 15 do 18 września. Te cztery dni będą bardzo intensywne i inspirujące, możecie być pewni, że ciekawych pokazów, wykładów i szkoleń nie zabraknie.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na stoisko InfoTEC CNC, gdzie przy współpracy z firmą Meble AD Max Projekt Paweł Drahan oraz firmą InfoTEC CNC stworzyliśmy kuchnie inspirowaną naturą. Idąc za trendami górującymi obecnie w meblarstwie, połączyliśmy nowoczesne rozwiązania z naturalnymi materiałami i industrialnymi akcentami. Nasz przedstawiciel chętnie opowie o zastosowanych rozwiązaniach oraz doradzi, które z rozwiązań pozwalają na największą swobodę w przechowywaniu produktów, a które idealne sprawdzą się dla mniejszych przestrzeni. Znajdziesz nas w hala 5 na stoisku nr 33.

Oprócz tego każdego dnia o godzinie 11:00 będzie przeprowadzane szkolenie pt. „Meble na wymiar – jak zaprojektować i przygotować pliki na produkcję w godzinę?”. Szkolenie poprowadzą praktycy, którzy na co dzień mają do czynienia z produkcją mebli na wymiar, m.in.: Abrys System, BJ Pracownia i Osmodel. Przyjdź, zobacz i dowiedz się jak stworzyć projekt takiej kuchni w godzinę!

Firma InfoTEC CNC przygotowała również wiele innych atrakcji. Wszystkie informacje, program oraz bilety dostępne na stronie www.infotec-cnc.com.

Profesjonaliści wchodzą za darmo!


POLECANE artykuły