ładuję stronę...
menu
WARSAW HOME 2018
DOBIEGŁO KOŃCA...
CZAS NA PODSUMOWANIE TARGÓW

Targi Warsaw Home już od kilku lat sukcesywnie przyciągają tysiące zwiedzających, którzy chcą zainspirować się i wybrać najlepsze rozwiązania do własnych domów. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz trwały w tym roku aż 4 dni, zgromadziły ponad 600 wystawców i oczywiście tysiące zwiedzających. Idealną inspiracją do wyposażenia kuchni i salonu była ekspozycja marki Peka, która w nowatorski i innowacyjny sposób przedstawiła swoją ofertę produktową.

W opinii przedstawicielki marki Peka, Anity Łopatki, specjalistki ds. marketingu aktualne trendy na rynku wyposażenia wnętrz podążają w kierunku naturalnych materiałów oraz wykończenia w kolorach ziemi.

Bardzo modne jest drewno sprawiające wrażenie nieobrobionego z widocznymi słojami i fakturą. Podobnie jest z kamieniem przy którym bardzo ważny jest jego rysunek. Mocnym trendem jest łączenie tych materiałów, pozostając w jednej palecie kolorystycznej, która niczym estetyczna klamra spina całość.

Zgodnie z najnowszymi trendami wprowadziliśmy linie produktów w modnym, antracytowym kolorze. Przykładem może być nowa, elegancka linia półek Fioro wykończonych drewnem, a także wysokiej jakości szuflad marki Grass w bardzo modnym kolorze antracytu. Kombinacja metalu i drewna tworzy nowoczesny element wyposażenia. Dębowe listwy świetnie komponują się z antracytem, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Nowe produkty marki Peka idealnie odpowiadają na stale rosnące zapotrzebowanie rynku meblarskiego, zarówno w zakresie technologii, jak i designu.

​​

Ta edycja targów pokazała, że Peka to nie tylko kuchnia… Nowy produkt został pokazany w aranżacji salonu, ale można go wykorzystać w pokoju dziennym, domowym biurze, garderobie czy szafie wnękowej.

Wśród premier zoprezentowaliśmy  m.in. system Pecasa, który umożliwia całkowicie indywidualne zaprojektowanie systemu regałów i półek w zależności od potrzeb klienta. Dzięki lekkiej konstrukcji, jak również uniwersalnemu projektowi, system ten z pewnością daje nowe możliwości do niestandardowej i funkcjonalnej aranżacji pomieszczeń m.in pokoju dziecięcego, w którym np. swobodnie możemy regulować wysokość zawieszenia półek dostosowanych do obecnego wzrostu dziecka. Przeszkodą nie są nawet przestrzenie pod skośnymi sufitami.

Kolejnym pomysłem do zarządzania przestrzenią jest TANDEM SIDE. Daje on domownikowi możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni przechowywania, jaka znajduje się na drzwiach szafki. Producent w rozwiązaniu postawił na szeroką personalizację parametrów użytkowania, bowiem podczas użytwowania położenie koszy, zarówno tych na stelażu zawieszonym na froncie, jak i wewnętrznych, można dowolnie zmieniać.

Zaprezentowaliśmy także funkcjonalny system Hawa, który oprócz praktycznego zarządzania przestrzenią, daje też ogromne możliwości pomysłowej aranżacji samego wnętrza poprzez ukrywanie otwartych frontów szafy we wnęce zbudowanej pomiędzy korpusami, które po otwarciu scalają się z bokami stając się jednocześnie niewidoczne. W ten sposób może być wykorzystany w przestrzeni kuchni, biura czy garderoby.

Na naszym stoisku nie mogło oczywiście zabraknąć wyposażenia szuflad we wkłady na sztućce i maty antypoślizgowe. Pokazaliśmy piękne, eleganckie wyposażenie szuflad wykonane z naturalnego drewna, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem.

Regały Smart Cube zaprezentowaliśmy na ścianie, gdzie doskonale się sprawdzają jako miejsce na drobne przedmioty, ulubione pamiątki czy ramki ze zdjęciami.

Zarówno gotowe moduły jak i rozbudowane sprawiają ze regał świetnie wpisuje się w indywidualne potrzeby. Na targach został wykorzystany jako biblioteczka, często również potrzebna w kuchni.

Smartcube jest tak praktyczny, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w salonie, pokoju czy korytarzu. Rozbudowany system profili i narożników sprawia, że może sprostać wyzwaniom nowoczesnej architektury. Czarny, matowy profil idealnie wpasowuje się w panujące trendy. 


Czterodniowe, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz były także idealną platformą biznesową do kontraktacji i wymiany spostrzeżeń nt. produkcji, designu ale i trendów panujących na tym rynku. Marka Peka jako lider w swojej dziedzinie potwierdziła, że obok designu, ważna jest przede wszystkim jakość swoich wyrobów. Goście biznesowi, ale i konsumenci mogli więc nie tylko porozmawiać o potrzebach, ale także przetestować produkty i wybrać idealne rozwiązania dla swojego domu. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F