ładuję stronę...
MENU
WIOSNA W TWOIM
WNĘTRZU

Tegoroczna wiosna niesie nam nadzieję na przetrwanie i lepsze jutro, mimo że pandemia jest już z nami od roku i znacznie zmieniliśmy nasze zwyczaje podporządkowując się reżimom sanitarnym. Inaczej pracujemy, inaczej funkcjonujemy w życiu osobistym, inaczej spotykamy się, a na pewno ograniczamy kontakty. Jesteśmy już jednak bogatsi w doświadczenie i dzięki temu wiemy, co zmienić w naszym codziennym życiu na korzystniejsze, aby było łatwiej.

Każda duża zmiana niesie za sobą ryzyko odrzucenia, dlatego tym razem pomyśl, jak możesz usprawnić swoją pracę w kuchni małymi krokami. Wymiana całej kuchni, wszystkich mebli niesie za sobą niemały koszt i radykalne podejście. Czasem warto skorzystać z rozwiązań sprawdzonych, znacznie które ułatwią Ci życie, ale nie będą się wiązały z gwałtowną zmianą wszystkiego.

Skup się na wnętrzu szafek, szuflad, które posiadasz. System EXTENDO to najpewniejszy sposób na usprawnienie pracy w kuchni. Możesz je zainstalować w dowolnej szafce, nie tylko w kuchni. Półki EXTENDO w kuchni to perfekcyjna alternatywa dla tradycyjnych półek. Mogą być dopasowane do potrzeb i wygody użytkowników i montowane na dowolnej wysokości. Zyskasz dzięki temu nie tylko nowocześnie urządzoną szafkę z frontem na zawiasie, ale przede wszystkim wygodę i łatwy dostęp do wnętrza półki, którą wysuniesz jednym, lekkim ruchem. Półki EXTENDO możesz również instalować w narożnych wnękach, w szafkach podblatowych, a także w wysokich słupkach kuchennych. To najbardziej uniwersalne rozwiązanie ułatwiające codzienne życie.

​​

Czasem jeden mały krok jest wielkim krokiem, który umożliwi Ci zmianę życiowych przyzwyczajeń na lepsze. Brzmi znajomo? Z pewnością! Według nas takim przyzwyczajeniem, które warto zmieniać na lepsze jest przechowywanie pudełek na żywność. Zawsze wypadają, często pudełka i wieczka dekompletują się i gubią. Jak sobie z tym poradzić i nie zginąć? Skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania, dedykowanego do przechowywania pojemników.

System SpaceFlexx składa się z bocznych chromowanych ramek i wewnętrznych pięciu elastycznych przegródek, które dostosowują się do rozmiaru i kształtu przechowywanych przedmiotów. Podziały wewnątrz systemu zostały wykonane z oryginalnego tworzywa, które jest oparte na specjalnym zaawansowanym technologicznie materiale, co daje elastyczność i możliwość prania w pralce. System optymalnie wykorzystuje jej przestrzeń w szufladzie i z pewnością pomoże Ci zapanować nad kłopotliwymi pojemnikami. SpaceFlexx ma dwustopniową regulację szerokości: 472 mm lub 520 mm i pasuje do szuflad o szerokości frontu od min. 600 mm. Maksymalna szerokość to 520 mm, przy zastosowaniu systemu w większej szufladzie pozostaje wolna przestrzeń do zagospodarowania.

Warto w przemyślany sposób zorganizować szuflady, korzystając z wkładów i mat antypoślizgowych. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SCOOP zapewnia idealną widoczność przechowywanych sztućców czy przyborów. Ergonomiczne, poziome podziały umożliwiają indywidulane ustawienie wielkości komór przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Poprzeczne ułożenie przegródki zapewniają większą wytrzymałość, ponieważ ostre przedmioty, jak na przykład noże, nie uderzają o krawędzie podczas otwierania szuflady. Wytłoczki SEPARADO, jak również maty antypoślizgowe pozwalają na perfekcyjną orgaznizacje szuflad. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom szuflada staje się idealnym miejscem na cenne i użyteczne w codziennej pracy akcesoria, a nawet przyprawy. 

W kuchni nie zawsze masz do wszystkiego łatwy dostęp. Do niektórych szafek musisz wspiąć się wyżej, aby sięgnąć do półki nad samym sufitem. Skorzystaj wówczas z drabinek STEPOLO. Zobacz jak sprytnie są mocowane w szafkach, tuż pod blatem albo z boku korpusu. Zajmują niewiele miejsca - możesz je szybko złożyć i schować. Przydają się szczególnie podczas porządków, mycia okien, czyszczenia płytek w łazience czy innych prac na wysokościach.


POLECANE artykuły

Trendy
Kuchnia sióstr ADIHD

Jakiś czas temu Milena, jedna z sióstr ADIHD, przeprowadziła się do nowego mieszkania, a efekty aranżacji zaprezentowała na blogu. Fanom bardzo przypadła do gustu nowoczesna kuchnia. Na równi z estetyką liczy się tu funkcjonalność i dobra organizacja.

czytaj więcej
Trendy
Czy pandemia zmienia podejście do ekoświadomości?

Co zmienia w naszym codziennym życiu pandemia? Zamknięcie restauracji i więcej czasu spędzonego w domach to powody do robienia większych zakupów, samodzielnego przygotowywania posiłków, a co za tym idzie - produkcji większej ilości śmieci.

czytaj więcej
Trendy
Modna kuchnia 2021: jaka będzie?

W roku 2020 większość czasu spędziliśmy w domach, a jednym z najczęściej używanych pomieszczeń bez wątpieniu była kuchnia. Jak pandemia wpłynęła na trendy kuchenne i czego możemy spodziewać się w realizacjach w 2021?

czytaj więcej
Trendy
Jak pandemia zmieniła naszą pracę?

Pandemia drastycznie zmieniła sposób i tryb pracy, czego nie byliśmy oczywiście w stanie przewidzieć O tym dowiesz się z lektury tego artykułu, a także tego, jak lepiej zorganizować pracę w domu.

czytaj więcej