ładuję stronę...
menu

Biblioteka modeli Peka dla programu Corpus

​​

Corpus
Peka

Najnowszy dodatek do oprogramowania CAD/CAM jakim jest pełna biblioteka funkcjonalnych systemów kuchennych z naszej oferty jest już dostępne i czeka na Państwa. W skład udostępnionych modeli 3D wchodzą elementy wyposażenia szafek kuchennych, w tym systemy narożne, carga wysokie i podblatowe, kosze na śmieci oraz windy i podnośniki meblowe.

Kuchnia zaprojektowana w programie Corpus z wykorzystaniem akcesoriów Peka

O programie Corpus

Corpus to oprogramowanie skierowane do producentów mebli. To intuicyjne i wygodne narzędzie służące do projektowania oraz szeroko pojętej produkcji. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób stworzysz dowolny mebel i przeniesiesz go na produkcję zarówno manualną jak i tę z wykorzystaniem maszyn CNC.

Biblioteka Peka

Oprogramowanie Corpus posiada parametryczną produkcyjną bibliotekę akcesoriów PEKA, opartą na wysokiej jakości modelach 3D. Dzięki niej w prosty sposób dodasz wybrane akcesoria do mebla. Wygenerujesz listę akcesoriów do zamówienia, jak również gotowe wiercenia w bokach, frontach itp. które przeniesiesz w postaci programów na swoją maszynę CNC.

Kuchnia zaprojektowana w programie Corpus z wykorzystaniem akcesoriów Peka
Biblioteka modeli Peka dla programu Corpus

Pełna obróbka systemów dla różnych maszyn

Gdy projekt mebla z wybranymi akcesoriami PEKA będzie już gotowy możesz wygenerować gotowe programy do centrum belkowego lub przelotowego. Jeżeli posiadasz maszynę nestingową, jednym kliknięciem wykonasz optymalizację rozkroju, a następnie wygenerujesz program nestingowy opatrzony etykietami produkcyjnymi.

Wizualizacja

Dzięki wykorzystaniu prostego w obsłudze silnika renderującego SimLab Composer, możemy wykonać foto realistyczną wizualizację projektu. Jeżeli to nam nie wystarczy, możemy również urządzić sobie wirtualny spacer po zaprojektowanym pomieszczeniu otwierając każdą szafkę, która nas zainteresuje.

Pobierz projekt VR - kuchnia na systemach Peka
Biblioteka modeli Peka dla programu Corpus

Poznaj nasze możliwości oglądając film

Aby skorzystać z naszych modeli w programie Corpus skontaktuj się z firmą Lignumsoft lub regionalnym opiekunem handlowym Peka.

X F