ładuję stronę...
menu

Biblioteka modeli Peka dla programu Imos

Systemy wyposażenie kuchni Peka w Imos

Biblioteka Imos CAD Peka

Biblioteka Imos CAD Peka umożliwia łatwe i szybkie konfigurowania mebli zgodnie z wytycznymi producenta - okucia oraz obróbki są dostosowane dla każdego z modeli, dzięki czemu skomponowanie kompleksowej kuchni nie zajmuje dużo czasu. Po doposażeniu mebli w systemy Peka z przypisanymi automatycznie obróbkami projekt może być przekazany na maszyny i wyprodukowany.

    Systemy Peka
    w programie Imos

Informujemy, że baza nowoczesnych rozwiązań meblowych w programie Imos Cad została doposażona w modele marki Peka i Kessebomer  m.in. o LeMans II, Magic Corner, Tandem, Cargo Dispensa, carga podblatowe, segregatory i kosze na odpadki oraz szuflady i zawiasy marki Grass. W sumie zawiera on kilkadziesiąt modeli które umieszczone w projekcie nie tylko znacząco wzbogacają jego wizualizację ale przede wszystkim ergonomię pracy w kuchni.

    Profesjonalna kuchnia
    z systemami Peka

Po wstawieniu gotowych mebli i wyposażeniu ich w systemy Peka z przypisanymi automatycznie obróbkami projekt może być przekazany na maszyny i wyprodukowany. Dodatkowo przygotowana aranżacja kuchni może być zwizualizowana w niemal fotorealistycznej jakości - zapewnia to program Imos CAD.

Imos konfigurator - dla systemów Peka

Imos Konfigurator to profesjonalne i szybkie narzędzie do zaimplementowania i bezproblemowego dobrania odpowiedniego systemu Peka do projektowanej zabudowy kuchennej. Konfigurator pozwala na większą swobodę w projektowaniu i minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów.

Potrzebujesz tylko dwóch kroków aby ulubione cargo czy nieoceniony system do narożnika tzw. "nerka" znalazły się w twoim projekcie i szybko został przeniesiony na produkcję z wykorzystaniem maszyn CNC.

Krok 1

Doprecyzowanie pasującego systemu do danej przestrzeni odbywa się bardzo szybko i intuicyjnie. Konfigurator bowiem pokazuje tylko wartości idealnie pasujące do wybranej szafki.

Krok 2

Po zaakceptowaniu swojego wyboru program automatycznie wygeneruje odpowiednie otwory pod maszyny, przygotuje pełną dokumentację a nawet pokaże realistyczny system w widoku 3D.

Kompletne i proste narzędzie

Aby skorzystać z nowego konfiguratora IMOS dla systemów Peka skontaktuj się bezpośrednio z firmą Soft-technik soft-technik.net.

Jeśli masz dodatkowe pytanie pozostaję do twojej dyspozycji , napisz do mnie na adres ewa.kopczynska@peka.pl.

X F