ładuję stronę...
MENU
NASZE STOISKO PODCZAS
ARENA DESIGN

Arena DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Tegoroczna 10-ta już edycja wydarzenia odbyła się w dniach 6-9 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów Meble Polska.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji są GENERATIONS czyli POKOLENIA. Podczas jubileuszowej ARENA DESIGN toczyły się rozmowy o tym, jak wzornictwo może korzystać z doświadczenia i dorobku starszych pokoleń oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych projektantów. Zaproszono uczestników targów do dyskusji o tym, w jaki sposób tworzyć dla różnych generacji, a zwłaszcza jak rozpoznać potrzeby i budować relacje w różnych grupach docelowych.

Co roku na ARENA DESIGN są zapraszani goście specjalni z różnych krajów świata. Gwiazdy designu omawiają w strefie FORUM trendy, problemy i możliwości, jakie pojawiają się we wzornictwie przemysłowym. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznej edycji. Organizatorzy wraz z Galerią Wnętrza zaprosili do Poznania przedstawicieli marki Ligne Roset - rodzinnej firmy z 150-letnim doświadczeniem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie, która współpracuje z najbardziej utalentowanymi i nagradzanymi projektantami. W Poznaniu o relacjach łączących markę Ligne Roset z projektantami opowiedzieli Patrice Bert i Christian Werner. Kolejnym gościem specjalnym byli założyciele studia Job - Job Smeets i Nynke Tynagel. W ciągu piętnastu lat od ukończenia Dutch Design Academy w Eindhoven i założenia pracowni stali się pionierami kultury współczesnej, którzy zmieniają powszechne postrzeganie sztuki i designu. W swoich projektach często odwołują się do estetycznych ideałów niemieckiego kompozytora Richarda Wagnera, szukając ciekawych opowieści z przeszłości, którym nadają nowe „życie”.

Tak było na naszym stoisku w czasie targów Meble Polska 2018.


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
PEKA NA 4DD

Czterodniowy maraton architektury i designu w najlepszym wydaniu za nami! Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie trzeciej edycji 4 Design Days w Katowicach!

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
Cykl spotkań w Warszawie

Od początku roku 2018 w Warszawskim Showroomie zorganizowaliśmy cykl szkoleń zatytuowany " W gąszczu trendów".

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
Co nowego na FURNICE?

Znaleźliśmy się wśród wystawców na targach FURNICA. Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć nowości!

czytaj więcej
Relacje z wydarzeń
Warsaw Home 2018

Oczy projektantów, architektów i miłośników wnętrzarstwa w dniach 4-7 października br. zwrócone były na Warsaw Home, jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie. W pięciu halach Ptak Warsaw Expo zaprezentowało się aż 600 firm, wśród nich my!

czytaj więcej