ładuję stronę...
menu
NASZE STOISKO PODCZAS
4 DESIGN DAYS
​​​

Czterodniowy maraton architektury i designu w najlepszym wydaniu za nami! Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie trzeciej edycji 4 Design Days w Katowicach!

W programie znalazło się sporo miejąca na debaty, spotkania ze znanymi architektami, liczne prezentacje. Tomasz Pągowski i Marcin Szczelina poprowadzili nas przez sukcesy polskich architektów za granicą, Omenaa Mensah opowiadała o tym, jak mieszkają gwiazdy, Zbigniew Urbański wziął na warsztat smart dom, a Jimi Ogden podpowiadał, jak przywracać życie starym przedmiotom. Mieliśmy okazję zaprezentować rozwiązania Peka podczas tego wydarzenia na stoisku w Sali MCK.

Antracyt w połączeniu z drewnem to bardzo modne ostatnio zestawienie, dlatego głównie produkty linii FIORO prezentowaliśmy podczas targów. Dębowe listwy świetnie komponują się z antracytem, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Metal i drewno to stare, dobre małżeństwo. Doskonale, jeśli są w kolorach kontrastowych, np. jasne drewno dopełnione antracytowymi elementami z metalu. Dno koszy FIORO zabezpieczone jest antracytową matą antypoślizgową, która utrzymuje w miejscu przechowywane przedmioty i zapobiega ich przesuwaniu.

Tak wykończone systemy to synonim wyszukanej elegancji i nowoczesności.

Na stoisku pokazaliśmy systemy w linii FIORO w rozwiązaniu do szafek narożnych MAGIC-CORNER COMFORT, szafek wysokich DISPENSA i PLENO i podblatowych SNELLO. Półki EXTENDO w takim wykończeniu nie tylko w kuchni doskonale się prezentują, ale mogą również z powodzeniem być wykorzystane w garderobie czy biurze. Świetnie prezentowały się w zabudowie otwartej na wyspie.

Dużym zaintereswaniem odwiedzających nas gości zdecydowanie cieszł sie system TANDEM, eksponowany z eleganckimi koszami Style.

Dąb to również rodzaj drewna, które wybraliśmy jako surowiec do wytwarzania nowych wkładów do szuflad. Elementy wkładów do szuflady FinLine MosaiQ mogą być tak skomponowane i urządzone, aby dokładnie dopasowywały się do wymagań użytkownika – pojemniki na sztućce, wkładki na buteleczki z przyprawami czy blok na noże. Doskonała organizacja, łatwy dostęp i pełen wgląd – to największe jego zalety.

Duże wrażenie na klientach odwiedzających nasze stoisko robił regał Smartcube. Pokazaliśmy go nie tylko w formie półek przymocowanych do ściany w roli gotowego rozwiązania, ale również jako konstrukcja na wyspie, oddzielająca kuchnię od salonu. System może zostać rozbudowany zgodnie z naszym projektem, jest tak modułowy, że może zostać dostosowany do każdego rodzaju pomieszczenia. Półki Smartcube mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Pod względem technicznym są wykonane na najwyższym poziomie, wzbogacają ponadto wnętrze swym nowoczesnym designem dodając mu stylu i nowoczesności.

Zobaczcie nasze stoisko w obiektywie:


Na naszym stoisku goście mogli skosztować pysznej kawy, tym razem podawanej w mobilnej kawiarni PEKA COFFEE - specjalnie dla nich!

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny stoiska PEKA. Spotkania z Wami są zawsze dla nas źródłem inspiracji i okazją do przeprowadzenia interesujących rozmów. 

POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F