ładuję stronę...
menu
NASZE STOISKO PODCZAS
WARSAW HOME EXPO

W ciągu trzech dni na początku października (od 6 do 8 Października 2017 r.) mieliśmy okazję zaprezentować rozwiązania Peka podczas Targów Wnętrz Warsaw Home. To bardzo ciekawy projekt, zwłaszcza w zakresie spotkań z architektami, projektantami i miłośnikami wyszukanego designu na wysokim poziomie. Jesteśmy mile zaskoczeni dużą frekwencją i rozmachem warszawskiej wystawy. Na targach w stolicy było prawdziwie „europejsko”, uwzględniały one bowiem najbardziej aktualne trendy w designie. Trudno było nam uwierzyć, że to dopiero druga edycja tej imprezy.

Na naszym stoisku wyeksponowaliśmy w szczególności produkty w niezwykle modnej i zupełnie nowej w naszej ofercie linii koszy FIORO. Zdecydowaliśmy się położyć nacisk na te produkty, ponieważ idealnie wkomponowują się w panujące obecnie trendy, w których dominują odcienie szarości i antracytu. Oprócz tego nie zabrakło również innych, kluczowych produktów, takich jak: systemy CONVOY i TANDEM, narożnik LE MANS, winda do szafek górnych iMove oraz system relingowy Linero MosaiQ.

Jako że bardzo modnym motywem jest ostatnio naturalne drewno, nowe kosze z linii FIORO są kombinacją metalu i właśnie drewna, Dębowe listwy świetnie harmonizują  z kolorem antracytowym, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Systemy wysokie PLENO i DISPENSA, narożnik MAGIC-CORNER COMFORT, systemy podblatowe SNELLO oraz półki EXTENDO pięknie prezentowały się w zabudowie w różnych odcieniach szarości połączonej z naturalnie pięknym drewnem. 

Ciekawym uzupełnieniem naszej wystawy podczas Warsaw Home był system regałów SmartCube, który został zaaranżowany na wyspie oraz na ścianie. Geometryczne linie wzbogaciły zabudowę dodając jej stylu i nowoczesności. Jak sama nazwa wskazuje CUBE to rozwiązanie, które bazując na ergonomicznym kształcie kostki, pozwala tworzyć bardziej rozbudowane konstrukcje. Regały mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jeden nad drugim lub połączone w dowolny sposób.

Drewniane wkłady do szuflad to elegancja i funkcjonalność w każdym calu. Nie tylko wspaniale wyglądają, ale są również niezwykle ergonomiczne, ponieważ dostosowują się do naszych potrzeb. Elementy mogą być łączone i ułożone w taki sposób, aby spełnić indywidualne wymagania. 

Motywem przewodnim na naszym stoisku były ciasteczka, które przypominały kształtem jeden z naszych sztandarowych produktów – system narożny „Le Mans”.

Podczas targów odbyło się wiele ciekawych prezentacji i paneli dyskusyjnych, które przybliżały aktualny stan w świecie designu. Ich mnogość sprawiła, że musieliśmy dokonać wyboru, który wcale nie należał do łatwych.

Największe wrażenie zrobił na nas wykład charyzmatycznego KARIMA RASHID, który opowiadał o projektowaniu i designie w erze cyfrowej. „No Fear” Karima Rashida było wezwaniem do tego, żeby znaleźć w sobie odwagę i kreatywność, pozwolić sobie na bycie innym od wszystkich, ponieważ to właśnie w indywidualności tkwi siła, która pozwala zmieniać świat na lepsze.

"Każdy malarz maluje swój własny kosmos" - ta sentencja autorstwa Salvadora Dalego była inspiracją wykładu Paula Heijnena, holenderskiego projektanta, artysty i rzemieślnika, którego wyrafinowane, złożone, drewniane konstrukcje zachwycają świat designu. Ta prelekcja również wywarła na nas ogromne wrażenie i z pewnością zachowamy ją w pamięci.

Wszystkim gościom Targów Warsaw Home pragniemy bardzo serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska. Spotkania z Wami są zawsze dla nas źródłem inspiracji i okazją do przeprowadzenia interesujących rozmów.


POLECANE artykuły

Relacje z wydarzeń
Podsumowanie targów Warsaw Home 2022

Każdej jesieni branża meblarska spotyka się na wydarzeniu branżowym jakim są targi Warsaw Home.

czytaj więcej
X F