ładuję stronę...
MENU
SpaceFlexx przetestowany
przez PoliszDesign by Kate&Co

Porządek w kuchni łatwo utrzymać tylko wtedy kiedy stołujemy się na mieście. Do takiego wniosku doszłam ostatnio, poruszając temat wcześniejszego poczynienia porządków świątecznych. Warto czy nie warto?

Kiedy wprowadzaliśmy do naszej oferty system do szuflad SpaceFlexx, który umożliwia utrzymanie w porządku pudełek i pojemników do przechowywania żywności wiedzieliśmy, że musi przejść testy. Oczywiście mieliśmy na myśli najbardziej obiektywne testy użytkowników takich, którzy używają na co dzień wszelkiego rodzaju pudełek, pojemniczków i słoiczków. Dlatego zdecydowaliśmy się oddać system do testów Katarzynie Szostakowskiej, która prowadzi bloga PoliszDesign by Kate&Co. Jak wypadł nasz system?

Byliśmy bardzo ciekawi jej opinii i oczekiwaliśmy na informacje z niecierpliwością. Znamy ten system doskonale, ale to zawsze opinie prawdziwych użytkowników są dla nas najważniejsze!

Przede wszystkim okazało się, że złożenie systemu zajęło jej tylko ok. 10 minut i określiła je jako dziecinnie proste. Sam organizer w szufladzie o szer. 80 cm zajął nieco mniej miejsca, dzięki czemu z boku pozostała dodatkowa przestrzeń na większe pojemniki. A teraz najważniejsze: nasz organizer sprawił, ze podczas wyjmowania pudełka, wszystkie inne pozostały na swoim miejscu, nie przewracając się i nie wypadając. Dzieje się tak, ponieważ elastyczne taśmy utrzymują wszystko na swoim miejscu. Katarzyna oceniła, ze dzięki temu może zapomnieć o „szufladzie wstydu” i ma zapewniony porządek na dłużej. A na dodatek poleciła SpaceFlexx swoim znajomym, którzy dopiero co wprowadzili się do nowego lokum. Czy można wyobrazić sobie lepszą rekomendację? Sprawdźcie zdjęcia i przekonajcie się jak można uporządkować przestrzeń w szufladzie i cieszyć się porządkiem na dłużej.

Nowe rozwiązanie jest już dostępne w naszej ofercie!


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Przechowywanie w salonie

Zdecydowanie lepiej będzie przechowywać np. zastawę kawową czy kieliszki do wina w salonie niż w szafkach w kuchni, ponieważ tam ich częściej potrzebujemy. Z myślą o przechowywaniu w salonie zostały stworzone pewne rozwiązania, które zdecydowanie to ułatwiają.

czytaj więcej
Pomysł na...
Ukryte biuro, czyli jak zaaranżować miejsce do pracy w mieszkaniu

Strefę biurową można jednak zorganizować nawet na niewielkiej powierzchni, wystarczy zastosować kilka nowoczesnych systemów meblowych. Nie zawsze możliwe jest wygospodarowanie osobnego gabinetu do pracy ze względu na niewielki metraż mieszkania.

czytaj więcej
Pomysł na...
ZABAWA W "CHOWANEGO" TYLKO W DOBRZE ZORGANIZOWANEJ GARDEROBIE

Szafa z funkcją garderoby to niezwykle pojemny temat. Nie oszukujmy się, w polskich realiach rzadko kto może pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia i urządzenie w nim garderoby. Co zrobić, żeby nasze szafy, nawet te najmniejsze, pomieściły wszystkie nasze ubrania i buty?

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchenny Le Mans

Co wspólnego ze sobą ma aranżacja kuchni i wyścigi samochodowe? Wbrew pozorom wiele.

czytaj więcej