ładuję stronę...
MENU
SpaceFlexx przetestowany
przez PoliszDesign by Kate&Co

Porządek w kuchni łatwo utrzymać tylko wtedy kiedy stołujemy się na mieście. Do takiego wniosku doszłam ostatnio, poruszając temat wcześniejszego poczynienia porządków świątecznych. Warto czy nie warto?

Kiedy wprowadzaliśmy do naszej oferty system do szuflad SpaceFlexx, który umożliwia utrzymanie w porządku pudełek i pojemników do przechowywania żywności wiedzieliśmy, że musi przejść testy. Oczywiście mieliśmy na myśli najbardziej obiektywne testy użytkowników takich, którzy używają na co dzień wszelkiego rodzaju pudełek, pojemniczków i słoiczków. Dlatego zdecydowaliśmy się oddać system do testów Katarzynie Szostakowskiej, która prowadzi bloga PoliszDesign by Kate&Co. Jak wypadł nasz system?

Byliśmy bardzo ciekawi jej opinii i oczekiwaliśmy na informacje z niecierpliwością. Znamy ten system doskonale, ale to zawsze opinie prawdziwych użytkowników są dla nas najważniejsze!

Przede wszystkim okazało się, że złożenie systemu zajęło jej tylko ok. 10 minut i określiła je jako dziecinnie proste. Sam organizer w szufladzie o szer. 80 cm zajął nieco mniej miejsca, dzięki czemu z boku pozostała dodatkowa przestrzeń na większe pojemniki. A teraz najważniejsze: nasz organizer sprawił, ze podczas wyjmowania pudełka, wszystkie inne pozostały na swoim miejscu, nie przewracając się i nie wypadając. Dzieje się tak, ponieważ elastyczne taśmy utrzymują wszystko na swoim miejscu. Katarzyna oceniła, ze dzięki temu może zapomnieć o „szufladzie wstydu” i ma zapewniony porządek na dłużej. A na dodatek poleciła SpaceFlexx swoim znajomym, którzy dopiero co wprowadzili się do nowego lokum. Czy można wyobrazić sobie lepszą rekomendację? Sprawdźcie zdjęcia i przekonajcie się jak można uporządkować przestrzeń w szufladzie i cieszyć się porządkiem na dłużej.

Nowe rozwiązanie jest już dostępne w naszej ofercie!


POLECANE artykuły

Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy łazienkę!

Łazienka to miejsce, które powinno błyszczeć. Bez dwóch zdań!

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki - sprzątamy garderobę!

Wielu z nas najbardziej nie lubi porządkowania ubrań w szafach. O ile sprzątanie w kuchni jest często wykonywaną czynnością, o tyle szafy z ubraniami zdecydowanie rzadziej sprzątamy. Jednak źle przechowywane buty mogą się odkształcić, podobnie garnitury czy marynarki.

czytaj więcej
Pomysł na...
Czas na wiosenne porządki -sprzątamy kuchnię!

Sprzątamy najpierw kuchnię. Tego roku mamy ku temu tak naprawdę podwójną okazję – po pierwsze wiosna to idealny, coroczny moment na porządki a po drugie lepiej teraz zostać w domu i zająć się tym, na co nigdy nie mamy czasu, czyli na gruntowne porządki w najgłębszych zakamarkach.

czytaj więcej
Pomysł na...
Kuchnia gotowa na jesień

Tegoroczna aura póki co jest dla nas łaskawa. Najwyższy jednak czas, by zreorganizować dom i uwić sobie „przytulne gniazdo” na długie jesienne i zimowe wieczory. Jak przygotować kuchnię na jesień, by był to czas, w którym z przyjemnością będziemy wracać do smaków lata i gotować pyszne, rozgrzewające potrawy? Mamy na to kilka niezawodnych sposobów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Śmieciowy poradnik

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Akcja segregacja

Jak dobrać odpowiedni kosz na śmieci do kuchni? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

czytaj więcej
Pomysł na...
Jak spędzić w domu tegoroczne święta w komforcie

Tegoroczne święta, a w szczególności sylwester będą jednak inne z powodu panujących restrykcji epidemiologicznych. W czasie pandemii z pewnością zmieniły się już po części zwyczaje zakupowe i nawyki związane z gotowaniem i przechowywaniem żywności.

czytaj więcej
Pomysł na...
Uwolnij przestrzeń w kuchni

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Wybór szafek kuchennych nigdy nie jest prostym zadaniem. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu modułów i odpowiednim systemom wyposażenia ich wnętrz możesz osiągnąć maksimum wygody i wykorzystać całe dostępne miejsce. Wysuwane półki Extendo są świetna alternatywą do tradycyjnych półek.

czytaj więcej
Pomysł na...
Posprzątane i schowane

Utrzymywanie czystości i porządku w domu jest zawsze niemałym wyzwaniem. Począwszy od inwestycji, wydawałoby się banalnych, ale jednak – w chemię domową, czy nowoczesny odkurzacz, a skończywszy na organizacji czasu oraz przechowywaniu środków czystości i większych bądź mniejszych akcesoriów.

czytaj więcej
Pomysł na...
Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

Wyobraź sobie, że wracasz z dużą ilością zakupów na rodzinną imprezę, spotkanie z przyjaciółmi lub zapasem na cały tydzień. Musisz je szybko rozpakować i schować, bo zaraz czekają na Ciebie inne obowiązki. Brzmi znajomo? Z pewnością.

czytaj więcej